Widok

Zawiedziona po ostatniej wizycie

Korzystam z usług od roku. Do tej pory wszystko było w porządku, jednak po ostatniej wizycie jestem bardzo zawiedziona jakością, zarówno samej obsługi, jak i zabiegu.

Depilacja wykonana bardzo niedokładnie. Ponieważ korzystałam z pakietu: ręce, pachy, nogi, bikini, trochę czasu to zajęło. Po godzinie musiałam wyjść do toalety. Zostałam upomniana, że wlicza się to do czasu wykonywania zabiegu i przez to pani w swoich statystkach będzie miała, że wykonuje zabieg 2h. Po powrocie bikini i nogi zrobione bardzo szybko, przez co też bardzo niedokładnie. Nie miałam możliwości ocenienia, bo pani podziękowała i szybko wyszła.

Depilacja woskiem sporo kosztuje, nie należy też do najprzyjemniejszych zabiegów. Zadbajcie o komfort i zadowolenie klienta. To nie statystka czasu zabiegu powinna mieć znaczenie, ale żeby wykonać zabieg dokładnie. Za to się płaci.
Moja ocena
Time for Wax kategoria: Depilacja woskiem
oferta: 4
 
obsługa: -
 
jakość usług: -
 
klimat i wystrój: 4
 
komfort: 3
 
przystępność cen: -
 
ocena ogólna: 3
 
3.5

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Pani Emilio bardzo nam przykro, że ma Pani takie niemiłe odczucia po ostatniej wizycie w salonie w Gdańsku. Poprosimy o kontakt mailowy na naszym Facebooku lub na adres mailowy kontakt@timeforwax.pl Postaramy się wyjaśnić tę sprawę. Pozdrawiamy Time for Wax
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry