Zakupiłem lokal w stanie deweloperskim (60m) i poszukiwałem architekta, który obejmie cały zakres, od koncepcji poprzez projekt i nadzór nad realizacją. Początkowo trafiłem do dwóch innych architektów i żadne z ich rozwiązań do mnie nie przemówiły - proponowali sztampowe rozwiązania, bez specjalnej inwencji - trochę tak jakby robili masówkę wg katalogowych rozwiązań. Do pracowni MC trafiłem jako do trzeciej i sprawdza się powiedzenie, że do trzech razy sztuka. Na wstępie konkretna rozmowa z głównym architektem, począwszy od podstawowych potrzeb, przez inspiracje, rzeczy, które mi się podobają, skończywszy na praktycznych elementach wyposażenia, na które należy zwrócić uwagę. Dalej pojawiło się ze strony pracowni kilka koncepcji, każda od siebie różna, jednak spójna z moimi oczekiwaniami. Bardzo twórczo i ze smakiem, inwencja nieporównywalna do poprzednich pracowni, do tego pełnia zaangażowania, aż do końca realizacji (materiały, ekipy wykończeniowe, dodatki itp). Efekt piorunujący - póki co nie mogę się napatrzeć;) Wszystko rozplanowane do praktycznie najmniejszych szczegółów. Jestem naprawdę pod wrażeniem i mogę śmiało polecić współpracę z tą pracownią architektoniczną. Pozdrawiam