Widok

Zdecydowanie nie polecam

Byłam na zabiegu manicure i z przykroscią muszę stwierdzić, że tak źle i po łebkach nie zostałam obsłużona nigdy i nigdzie. Pani nie namoczyła rąk, nie opracowała skórek w ogóle, nie położyła nawet płynu skórek chociaż bardzo tego wymagały. Mocno wypiłowała płytkę niszcząc ja. Lakier jest przy tym widocznie rozwarstwiony a wybór kolorów niewielki. Zabieg wykonany na szybko i niedokładnie pomimo, że innych klientów nie było. Jestem bardzo niezadowolona i uważam, że każdy może w domu postarać się bardziej a 40 zł sobie zaoszczędzić. Ulotka z resztą wprowadza w błąd co do rabatów. Ceny innych zabiegów ogólne wysokie, więc warto się zastanowić.
Moja ocena
La Bella Lounge kategoria: Salony kosmetyczne
obsługa: 1
 
oferta: 2
 
jakość usług: 1
 
klimat i wystrój: 3
 
przystępność cen: 1
 
ocena ogólna: 1
 
1.5

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Witamy Pani Zofio!
Przykro nam, że usługa nie spełniła Pani oczekiwań. Natomiast z zaprzyjaźnionych źródeł posiadamy informacje iż o każdym salonie wystawia Pani takie niepochlebne opinie, i co więcej niezgodne z prawdą. Manicure klasyczny, na który się Pani zdecydowała, został przeprowadzony przez naszą doświadczoną kosmetolog i nie ma tutaj mowy o tego typu zaniedbaniach, o których Pani pisze. Procedury podczas zabiegu są identyczne u każdej klientki. Nie sposób nie odnieść się tutaj do komentarza a propo "przepiłowanej płytki". Podczas wykonywania manicure klasycznego, w ogóle nie piłujemy płytki, a skórki zostały opracowane w miarę możiwości, gdyż miała je Pani wręcz "obgryzione i poszarpane". O tym fakcie została Pani poinformowana. Proszę zaoszczędzić sobie te 40 złotych na przyszłość. Zrobi Pani sobie przyjemność, jak również innym salonom, którym przyjdzie z Panią pracować.
Pozdrawiamy
La Bella Lounge
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry