Widok

Zdecydowanie odradzam !

Perfect Construction Temat dostępny też na forum:
Oferta bogata, wspaniały marketing , ale nic poza tym... Po podpisaniu umowy i wpłaceniu transzy, kontakt znikomy , a jak już jest to słyszy się jedynie wymówki, co chwilę nowe tłumaczenia dlaczego remont się jeszcze nie rozpoczął. My czekaliśmy ponad rok , skończyło się rozwiązaniem umowy, sprawa w toku. Radzę się dwa razy dobrze zastanowić i nie tracić nerwów bo naprawdę nie warto. My próbowaliśmy maili, telefonów, odwiedzin w siedzibie, płaczu, próśb... na nic się zdało, prawie nic nie zostało zrobione.
Moja ocena
oferta: 3
 
obsługa: 1
 
jakość usług: 1
 
czas realizacji: 1
 
przystępność cen: 1
 
ocena ogólna: 1
 
1.3

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 86 nie zgadzam się z tą opinią 4

Myślę, że coś w tym jest. Znalazłem stronę w internecie, w której klient opisuje współpracę z firmą Perfect Construction http://perfectconstruction.info
popieram tę opinię 17 nie zgadzam się z tą opinią 0

Potwierdzam, mamy takie same doswiadczenia. A piękne opinie sa pisane przez trolle.
My rozmawiamy z firmą przez prawników, bo inaczej nie wydobędziemy naszych pieniędzy. Ponad rok walki i nadal mieszkanie wygląda jak pobojowisko. Kto może niech sobie oszczędzi nerwów. Nas skusiła wizja "pod klucz" a z malutkim dzieckiem nie mieliśmy czasu na batalie z ekipą. Skończyło się na tym, że musieliśmy znaleźć czas na batalie z ekipą, firmą PC, sprzątanie okolicy po pozostawionych śmieciach, urlop na przyjścia ekip od usuwania usterek... których nie usunięto, jeżdżenie po marketach budowlanych, by dowiedzieć się, czy zamówione dla nas sprzęty są zamówione i opłacone... nie polecam.
popieram tę opinię 17 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nasza sprawa także w końcu trafiła do sądu.

Podobnie jak inni klienci zostaliśmy skuszeni piękną ofertą i wykończeniem mieszkania pod klucz. Wykończenie jednak nie dotyczy mieszkania - tylko nas - klientów - psychicznie.

Po pełnym atencji, kawek, uśmieszków, ogólnej adoracji i braku problemów etapie projektowania, przyszedł czas na realizację projektu.

Po wpłacie największej transzy firma Perfect Construction zwyczajnie przestaje wywiązywać się ze swojej strony umowy, która to i tak pełna jest klauzul zabronionych polskim prawem..

Termin wejścia ekipy nagminnie przesuwany z byle powodów. U nas mieli wejść w kwietniu ubiegłego roku, weszli w czerwcu z czego praca trwała może 5 dni. Z przerwami. Efekt to spaprana elektryka, dosztukowane kable, krzywo zamontowane karton gipsy... Następnie aktorski występ oskarowy nijakiej koordynatorki Aliny L. Naszej ulubienicy. Całkowity brak kultury osobistej. Zrzucenie z siebie odpowiedzialności za nie wykonywaną pracę z wyssanego z palca i całkowicie wymyślonego powodu. Po tym zajściu - zmiana koordynatora. Problemy z kontaktem. Bieganie po biurach w poszukiwaniu właścicielki, która zawsze w ma w budynku zorganizowane "tylne wyjście", ponieważ nigdy nie można jej zastać w pracy. Co chwilę zmiana siedziby, co chwilę zmiana rachunków bankowych... Już w pewnym momencie myśleliśmy że zbankrutowali.. Ale niestety nie. To taki "model biznesowy".. Nie płacą projektantom, wykonawcom, a z bieżących wpłat realizują zaległe umowy...

Efekt jest taki że mieszkanie mieliśmy odebrać w połowie lipca zeszłego roku, odebraliśmy w połowie października, a to tylko dzięki temu, że zaangażowaliśmy radcę prawnego. To usprawniło komunikację oraz doprowadziło do zakończenia pracy. Jednak mieszkanie jest tak fatalnie wykończone, i to wcale nie zgodnie z projektem bo trzeba było kilka materiałow wybać ponownie ponieważ tych z projektu nie dało się już kupić, że Kasieńka obiecała rekompensatę.. Nawet ją dała na piśmie.. jednak do dziś nie otrzymaliśmy z niej ani złotówki - stąd sprawa w sądzie.

Nie odpuszczajcie tej firmie. Oni na to właśnie liczą.

Wszystkich zainteresowanych współpracą z Perfect Construction ostrzegam - nie warto, szkoda czasu, nerwów i pieniędzy.
popieram tę opinię 24 nie zgadzam się z tą opinią 0

BRAWO!! Aby wszyscy opisywał swoją przygodę z PC tak dokładnie! I oby w ogóle opisywali!! Pozwalam sobie wysłać do moderatora strony na Fb "Poszkodowani Perfect Construction"
popieram tę opinię 13 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Opinie i oceny

Ewa - ocena (3 odpowiedzi)

Niestety nie polecam. Wycieli zły otwór w blacie niepasujący do umywalki. Po zapytaniu czy mam im...

klient - ocena (4 odpowiedzi)

Firma nie dotrzymuje terminów oddania budynków/mieszkań. W Gdyni port deco budynek miał być...

Radosław H - opinia (3 odpowiedzi)

Nie polecam kancelarii. Przyszedłem ze swoją sprawą rozwodową, a następnie z podziałem majątku....

do góry