Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
śmierdzi wątek zamknięty Generalnie to co mnie odstraszyło to to, ze na siłowni śmierdzi...
~M
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 30 lipca 2012

warto wątek zamknięty Panie w recepcji bardzo miłe. Instruktorzy profesjonalni i niezwykle...
~polecam
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 30 czerwca 2012

Dla kobiet jak najbardziej TAK, ale... wątek zamknięty Facetów chcącym zrobić "konkretny" trening na siłowni odradzam. Chodzę z...
~Ki123
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 26 czerwca 2012

boks ok wątek zamknięty Nie zgadzam się bamborem. Tomek, trener boksu ma generalnie anielska...
~maciek
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 9 czerwca 2012

jest ok ale bez szalu... wątek zamknięty bylismy dzisiaj ze znajomymi w taygerze. Szukamy dla siebie najlepszej...
~mk
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 18 kwietnia 2012

fajny klub dla kobiet wątek zamknięty Jestem stałą klientką Tiger Gym i bardzo sobie chwalę, dla kobiet rewelacja...
~klientka
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 6 marca 2012

gorna polka wątek zamknięty Witam, ogolnie wszystklo ok. No moze poza menagerem, . Nie raz widzialem jak...
~Zbyszek
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 24 stycznia 2012

Szatnie wątek zamknięty Tiger Gym polubiłam. Chodze o 2 tygodni prawie codziennie, sprzat super,...
~sportsmenka
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 29 lipca 2011

Profeska!! wątek zamknięty Do klubu Tigergym na Przywidzkiej zaczęłam chodzić od marca. Jestem meega...
~magda
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 18 maja 2011

REWELACJA wątek zamknięty Jestem osobą otyłą i biorę od niedawna udział w kompleksowym programie...
~Ela
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 4 maja 2011

polecam wątek zamknięty Na siłownię tą zacząłem chodzić jakiś miesiąc temu. Od tego czasu jestem...
~karol
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 14 marca 2011

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry