Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
3-city - ocena 4 gwiazdki za brak zimnej wody od ok 3 miesięcy,praktycznie od pseudoremotu....
~3-city
-

ostatnia odp. 3 miesiące temu

dodano: 30 grudnia 2023

Damian - ocena Całkiem przyjazna siłownia . Jedynie do czego można się przyczepić to...
~Damian
-

ostatnia odp. 5 miesięcy temu

dodano: 13 listopada 2023

Anna - opinia wątek zamknięty Chodziłam na spinning od ok. 3 lat. Zlikwidowano salę rowerową do spinningu z...
~Anna
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 20 lutego 2022

Klient - opinia wątek zamknięty Fatalna,tragiczna oblsuga recepcji ! Bardzo niemila i nieprofesjonalna...
~Klient
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 4 stycznia 2022

Ewelina - opinia wątek zamknięty Bardzo niemiła obsługa na recepcji. Instruktorzy bardzo fajni, zajęcia super.
~Ewelina
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 5 grudnia 2021

Pat - opinia wątek zamknięty Fajne miejsce i atmosfera. Brakuje momentami drugiej ławeczki płaskiej do...
~Pat
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 12 września 2019

Czysto, przyjemnie, super obsługa wątek zamknięty szkoda, ze tak trudno tam w okolicy zaparkować, Wyposażenie i obsługa na...
~kobieta
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 12 października 2018

Skradziona zawartość szafki Tyger Gym Chełm wątek zamknięty W dniu 8.05.2018 w siłowni Tiger Gym skradziono mi cała zawartość szafki ....
~Maciej Piekarz
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 9 maja 2018

dość tych zmian w grafiku wątek zamknięty Mam już dość tych wiecznych zmian w grafiku. Układam sobie plan w pracy pod...
~Small
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 27 września 2013

Zmiany w klubie po remoncie wątek zamknięty Zarówno w klubie jak i na profilu Tiger na FB były głosy o tym, że nowa sala...
~ja
2

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 7 czerwca 2013

Step z Patrycją wątek zamknięty Wczoraj (4.03) byłam na zajęciach STEP u Patrycji, widać że instruktorka...
~OLA P.
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 5 marca 2013

XCO nowy trenning ? wątek zamknięty witam, jakie wrażenia macie po 1 lekcji XCO ? zajęcia moim zdaniem super...
~fitola
4

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 16 listopada 2011

Kpiny!Uważajcie na swoje pozostawione rzeczy wątek zamknięty Uważajcie na swoje rzeczy w szatniach i nie zostawiajcie nic na wierzchu broń...
~mała81
2

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 8 stycznia 2011

Pani Marta wątek zamknięty Pani Marto skoro juz Pani wybrała prace z ludźmi (dla ludzi) to powinno to...
~oh ah i eh
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 28 marca 2010

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
22

postów

14

wątków

do góry