Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
MGF - ocena zdrofit riviera-Fatalne warunki w damskiej przebieralni. Drzwi zewnetrzne...
~MGF
-

ostatnia odp. 1 miesiąc temu

dodano: 5 marca 2024

Tragedia - oszczędzają na czym tylko mogą wątek zamknięty Wcześniej w Tigerze w tym miejscu było ok, od kiedy jest Zdrofit - ciagle coś...
~sis
1

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 12 kwietnia 2019

Bardzo słabo. wątek zamknięty Na minus na pewno bardzo mało miejsca i sprzętu, kolejka po hantelki, brak...
~J
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 28 stycznia 2018

Dzień kobiet w Tiger GYM wątek zamknięty co za wspaniały dzień, Dzień Kobiet... niby zwykłe zajęcia... a jednak... co...
~regina
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 9 marca 2016

nie sympatycznie wątek zamknięty TigerCross niesamowity! Instruktorzy super! Wielkie Brawa dla nich. Treningi...
~Krzysiek
2

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 27 marca 2014

Spining z Kasia wątek zamknięty Polecam spinngi z Pania Kasia w niedziele.Powinna prowadzic wiecej zajec....
~Rafal
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 30 sierpnia 2015

Polecam wątek zamknięty Fajna obsługa, dobry sprzęt i co najważniejsze rewelacyjna atmosfera!
~stały bywalec
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 9 marca 2015

kobieta 25-35 - opinia wątek zamknięty co się dzieje z Alicją? Dlaczego nie prowadzi zajęć, kiedy wraca?? Mam...
~kobieta 25-35
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 21 grudnia 2014

Złodziejstwo wątek zamknięty Uważajcie na zlodzieji w szatniach damskich juz któryś raz z koleji...
~Matylda
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 26 listopada 2014

Nawet ok, ale Gdyby nie Instruktorka Gosia R... wątek zamknięty Tak jak w temacie, czemu ta kobieta tam jest???
~Izka
1

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 31 października 2013

Ola - opinia wątek zamknięty Robiłam podchody do tej siłowni kilka razy i nie mogę się przekonać, klimat...
~Ola
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 12 marca 2014

Ten klub jest po prostu za mały wątek zamknięty Ogólnie klimat fajny, ciekawe zajęcia dodatkowe, ale są też irytujące sprawy...
~anonymous
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 5 lutego 2014

Naprawdę szału nie ma ... wątek zamknięty Na samym wstępie napiszę, że niedaleko Tiger Szadółki są o wiele ciekawsze...
~Maciej K.
1

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 11 maja 2012

Ogon - opinia wątek zamknięty klimat ogólnie ok ale niestety prysznice w saunie śmierdzą kanalizacją.nie ma...
~Ogon
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 3 maja 2013

Ilośc osób na 1m2 jak w Tokio wątek zamknięty Bardzo dobrze wyposażona siłownia aczkolwiek swym rozmiarem na pewno nie...
~kuba
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 19 kwietnia 2013

tłok wątek zamknięty szatnie to nieporozumienie. ścisk, jeden włazi na drugiego. bazar :) panowie...
~ere
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 13 marca 2013

Poranne środy wątek zamknięty Posiadam karnet do godziny 15, na zajęcia aerobiku uczęszczam od poniedziałku...
~Monika
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 6 marca 2013

asta - opinia wątek zamknięty Chciałam skorzystać z usługi sauna + jakuzzi. Chodziło mi głównie o saunę...
~asta
1

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 8 marca 2011

słaby boks wątek zamknięty Sprzęt jest całkiem niezły, siłowania dobra, bardzo sprawna obsługa w...
~Brambor
1

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 2 czerwca 2012

Super, naprawdę warto! wątek zamknięty Od 6 miesięcy jestem klientką klubu Tiger Gym i jestem bardzo zadowolona....
~Stała klientka
1

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 26 czerwca 2012

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry