Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
szukam tanszego dentysty nic ten u ktorego dzis bylam... wrocilam wlasnie z miladentu.... mam ulamana jedynke... i mialam dzis...
~ada
5

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 27 kwietnia 2012

ginekolog ujeścisko drogie Panie ... czy któraś z Was mogłaby mi podać namiary na dobrego...
kosmetyczkaMonia
6

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 24 kwietnia 2012

Który szpital wybrać na poród Proszę o radę , mieszkam od roku w trójmieście i chciałabym się poradzić , w...
~Przyszła Mama
24

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 29 lipca 2011

stomatolog Moze ktos wie, czy ten nowy gabinet przy ul. albo Ciolkowskiego albo...
~anka
1

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 30 kwietnia 2012

Witam Witam Czy ktoś chodzi aktualnie dr Kaliszak,czy nadal też przyjmuje na NFZ?...
~Kobieta
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 30 kwietnia 2012

Alergia na kota Dzisiaj byłam u alergologa i prawdopodobnie mam uczulenie za alergeny kota-...
sylwiaagnieszka
32

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 31 lipca 2010

pcos-gdansk Witam..Czy jest ktoś na forum z okolic Gdanska co ma pcos i chce mieć dziecko..
~marta
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 29 kwietnia 2012

Badania hormonalne - gdzie najtaniej?? Jestem zainteresowana zrobieniem badań na poziom hormonów, chodzi mi o...
~kropeczka
4

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 26 kwietnia 2012

zielonkawy wyciek zpiersi Od kilku dni zauważyłam zielony wyciek z sutka przy naciśnięiu go. czy ktoś z...
~AN
6

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 25 kwietnia 2012

wyplata zasilku z ZUSu Hej, sluchajcie mam takie male pytanie. Czy ktos z was orientuje sie ile ZUS...
martuchowata
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 26 kwietnia 2012

Ubezpieczenie medyczne obejmujące psychologa Szukam jakiegoś taniego ubezpieczenie medycznego, które by obejmowało wizyty...
~nati@brzezno.gda.pl
2

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 25 kwietnia 2012

laryngolog - dr Andrzej Betlejemski polecono mi .. - prosze o opinie
~danag
1

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 26 kwietnia 2012

miladent - dr Małgorzata Ryniec opinie witam, czy ktoś "miał może do czynienia" w przychodni stomatologicznej...
~ja
1

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 19 kwietnia 2012

rezonans glowy prywatnie - jakie ceny czy da sie zrobic to porzadnie w okolicach 3 city (niekoniecznie samo 3 city)...
~steczka
4

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 23 kwietnia 2012

neurolog dr Bednaruk gdzie przyjmuje? Może tutaj ktoś będzie wiedział, bo w dziale Zdrowie coś kiepsko. Szukam,...
~wiola1
1

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 28 marca 2012

Niskie ciśnienie Dziewczyny co robicie w taką pogodę jak dziś non stop ciemno i deszczowo...
domi25
4

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 25 kwietnia 2012

aparta na zeby stały dziewczyny ktora z was nosi taki aparat-jakie sa wasze opinie,poradzcie mi...
~iza
10

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 25 kwietnia 2012

choroba Jestem studentką,mieszkam w Gdańsku od niedawna.Tydzień temu...
~chora
4

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 20 kwietnia 2012

Poród w Szpitalu w Redłowie Witam, Chciałabym poprosić mamusie, które rodziły w tym Szpitalu o kilka...
vessea
11

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 19 stycznia 2011

Chirurg-stomatolog opinie Witam :) Czy był ktoś z Was w przychodni w Orłowie na Wrocławskiej u...
~stomatolog
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 22 kwietnia 2012

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
46336

postów

6319

wątków

do góry