Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
żywność bezglutenowa w Gdyni, Rumi ? Napiszcie, gdzie w Gdyni mozna dostać żywność bezglutenową? Tak żeby był...
~szukam...
1

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 11 marca 2012

co zrobić z niepotrzebnymi opakowaniami tabletek antykoncepcyjnych? Cześć, zakupiłam niedawno 4 opakowania tabletek creazette, ale skończył mi...
~Oleńka
11

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 30 stycznia 2012

gastrolog/gastroenterolog Czy wie ktoś może jaka jest różnica między gastrologiem a gastroenterologiem ?
~Annika
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 10 marca 2012

Dr. Nitkowski Ginekolog Witam, Nie udało mi się wyszukać świeżych wiadomości na temat tego lekarza....
Iskierka28
12

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 5 marca 2012

DZIWNA CHOROBA- CZY KTOŚ MA POMYSŁ Witam. Na forum jest wielu ludzi do których zwracam się z prośbą może ktoś...
toivo
5

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 11 lutego 2012

Pu-erh z chromem czy ktoś stosował tabletki herbatę Pu-erh z chromem jeśli taak jakie efekty?...
~Kleopatra
1

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 9 marca 2012

Dolegliwości Jest jakaś metoda - farmakologiczna na zabicie - całkowite wygaszenie popędu...
dbig
1

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 8 marca 2012

nnt. SPA/masaże Pilnie poszukuję ciekawego,przyjemnego i przystępnego cenowo miejsca,gdzie...
~Eve
2

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 7 marca 2012

Szukam dobrego NEUROCHIRURGA w trójmieście na NFZ !!! Czy ktos może polecić ? zależy mi bardzo. Dziękuję.
pomorzankaAnka
6

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 1 marca 2012

ginekolog witam zna ktoś numer do rejestracji w gabinecie do doktora Rybickiego w Rumi...
~aleksandra
3

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 7 marca 2012

Usuwanie znamion Czy ktoś się orientuję jak wygląda proces przez jaki przejść, żeby usunąć...
gosiulek
15

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 25 stycznia 2012

okulista dla os doroslej? poleccie kogos dobrego z Gdanska! moze byc oczywiscie prywatnie! dziekuje z...
piegoosek
5

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 6 marca 2012

Znacie dobrego kardiologa ktory przyjmuje prywatnie? Czesc :) Cos sie dzieje niedobrego z moim serduchem. Nie wiem czy to stres...
Supsup
1

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 29 lutego 2012

Ginekolog przyjmujący w weekend Dziewczyny, szukam ginekologa, który przyjmuje w soboty, niedziele -...
~Natalia
1

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 3 marca 2012

Gorzki smak w ustach - ki diabeł?? Od dwóch dni budzę się rano z wyjątkowym niesmakiem, uczuciem przykrej...
~niespodziewanie zgorzkniała
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 5 marca 2012

czy ktoś mógłby polecić dobrego reumatologa? jak w tytule, z góry dziekuję :)
~ja
2

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 29 lutego 2012

Szukam dobrego lekarza na nfz - dot. niedoczynności tarczycy Witam u mojej mamy zdiagnozowali niedoczynnośc tarczycy... dostala...
~alicja 83
3

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 5 marca 2012

REZONANS MAGNETYCZNY !! Czy ktoś z Was orientuje się gdzie w trójmiescie są naszybsze terminy na...
pomorzankaAnka
1

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 5 marca 2012

zespół rowka nerwu łokciowego Czy ktoś leczyl się bądź leczy na zespółrowka nerwu łokciowego? Jak przebiega...
~ewe
2

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 2 marca 2012

kupno urządzenia do gotowania ryżu... słuchajcie zastanawiam się nad kupnem urządzenia do gotowania ryżu, czy...
~jaa
2

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 29 lutego 2012

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
46336

postów

6319

wątków

do góry