Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
In vitro do skutku w 2011 Witam, chcemy z mężem podejść do tego programu ale czytałam wiele opinii o...
~Nata
16

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 19 lipca 2011

dobry neurolog dzieciecy Gdynia Poszukuje dobrego neurologa najlepiej z Gdyni moze byc na NFZ,nie wiem jaki...
slonecznik
2

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 30 września 2011

POLEĆCIE DOBREGO NEUROLOGA NA NFZ NAJLEPIEJ W GDYNI SPRAWA PILNA
~ŻANETA
5

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 12 stycznia 2012

Lekarz laryngolog Mam skierowanie do Szpitala Wojew. na laryngologie.Czy ktos moze polecic mi...
~NN
2

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 2 stycznia 2012

Ginekolodzy - Swissmed Dziewczyny jeśli macie jakieś swieże informacje odnośnie niżej wymienionych...
~monka10
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 11 stycznia 2012

Dobry lekarz od toksoplazmozy Witam , pytanie jak w tytule. Bardzo pilnie potrzebuje namiary do lekarza...
rybucia
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 11 stycznia 2012

Neurolog dla dorosłych Gdynia-Reda Wejherowo Witam Przepraszam ze w tym dziale,ale w tamtym prawie nikt nie odpisał.....
przyszlaMama
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 10 stycznia 2012

bezpłatna joga w każdy wtorek http://www.gdynia.pl/wydarzenia/70_73941.html
~do.
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 10 stycznia 2012

Przewlekłe zapalenie zatok, gardła itd ... Witam:) Generalnie problem mam mocno męczący, średnio5-6 razy w roku mam...
gosiulek
10

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 4 stycznia 2012

Dobry psycholog w Rumi? Dziewczyny czy znacie jakiegos dobrego psychologa w Rumi na fundusz?pozdrawiam
~lula
2

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 3 stycznia 2012

Dziewczyny pomocy!! Szukam dobrego ginekologa endokrynooga w Gdańsku.. Prosze o informacje!!
~Monika..
8

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 14 grudnia 2011

Dieta36s - ktos stosowal? Czy macie jakies doswiadczenia w tym temacie? Gdzie znajde przykladowy...
~mama
2

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 4 stycznia 2012

Catering dietetyczny Na Zdrowie Moja koleżanka stołowała sie za pośrednictwem tej firmy, była bardzo...
~aneczka
1

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 29 grudnia 2011

stomatolog dyżurny w Gdańsku, nie ma takiego w przypadku nagłego bólu spowodowanego ułamaniem części zęba mimo...
~morelka
1

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 6 stycznia 2012

dr Zygmuntowicz Czy wiecie może, czy Dr Zygmuntowicz w swoim gabinecie prywatnym w przychodni...
~Sylwia
4

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 3 listopada 2011

depilacja twarzy moze ktoś mi podać gdzie mozna na stale usunąc owlosienie na brodzie ? i jaki...
~Malinka
6

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 16 października 2011

Szukam dobrego lekarza - naczyniowca w UCK Witam !! Mam skierowanie do UCK do lekarza chirurgii naczyniowej. Czy ktos...
~NN
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 2 stycznia 2012

Szukam lekarza - androloga Witam. Jestem z Kościerzyny. Stwierdzono u mnie azospermię. Poszukuję lekarza...
~adam
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 2 stycznia 2012

zaskrzepica splotu czy ktoś miał? witam czy ktoś miał zaskrzypice ?
~magda
3

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 2 stycznia 2012

Badanie przesiewowe 5 latków Czesc dziewczyny, wiecie moze gdzie moge zrobic takie badania? moga byc...
~H&M
4

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 20 grudnia 2011

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
46336

postów

6319

wątków

do góry