Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Dobry kardiolog dziecięcy w Gdańsku?????? z góry dziękuję. Poszukuję dobrego kardiologa, mam skierowanie dla 2 letniego syna ale jak...
seara
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 18 listopada 2011

medycyna pracy prywatnie witam pracodawca dal mi skierowaniia na badania a nie ma umowy z zadnym w...
~elmira
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 18 listopada 2011

Kolonoskopia kogo polecacie? Prosze dajcie namiar na sprawdzonego specjaliste do wykonania kolonoskopi,...
~alka
2

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 16 listopada 2011

Ortodonta trójmiasto Chciałabym założyć sobie aparat ortodontyczny. Gdzie byście polecili wykonać...
~Marta
1

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 16 listopada 2011

Ile pieniędzy ? A ile Dr. Monika Stofyhwo-Gofron bierze za wizyty ? Bardzo ważne, czekam na...
~zakłopotanaaa
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 17 listopada 2011

Dr Jagiełłowicz- Przych. Mickiewicza Czy ktoś orientuje się w jakich dniach i godzinach przyjmuje dr w tej...
~olla
2

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 17 listopada 2011

Lekarz od zaburzeń gospodarki wapniowo fosforowej Witam Czy ktos może mi polecić jakiegoś dobrego specjaliste od zaburzen...
~b.dori
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 17 listopada 2011

Mika where are you? Myślałam, że dopiszesz jeszcze coś we wcześniejszym wątku...
~Paulina1981
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 16 listopada 2011

jzabell masz namiary na te zamienniki
~,,c99
1

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 15 listopada 2011

Marek Foltman - ginekolog- gdzie przyjmuje?? Poszukuje nr telefonu do dr Foltmana czy zna ktos moze???
~Lena
2

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 15 listopada 2011

kto przechodzi ze mna na diete Dukana???? Witam od dzisiaj przechodze na diete dukana poniewaz waze teraz 90 kg przy...
krysia22
7

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 15 listopada 2011

Torbiel pajęczynówki Mam w móżdźku torbiel pajeczynówki. Czy jest ktos moze w podobnej sytuacji....
~Seweryn
2

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 9 listopada 2011

endometrioza - lekarz prosze o polecenie dobrego lekarza ginekologa/endokrynologa, ktory...
piegoosek
1

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 10 listopada 2011

potrzebuję psychologa moje życie "lekko" zawirowało i... nie potrafię sobie z nim poradzić... czy...
marrgo
19

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 7 października 2011

brak ochoty na sex (u niego) Nie wiem co mam robić, zaczyna mnie to już męczyć. Jestem w związku...
~ona
13

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 10 listopada 2011

Stegna- 18.09.11 Ja już za wszelką cenę nie chcę tam wrócić, wszędzie daleko i żadnych...
~Eliza
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 12 listopada 2011

Plastyka powłok brzucha Czy któraś z Pań na forum miała robioną plastykę brzucha? Czy w Trójmieście...
~Kaisa
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 9 listopada 2011

wrastające paznokcie u stóp -szukam dobrego chirurga w gdańsku poszukuje chirurga - po porodzie mam problem z wrastającymi paznokciami u stóp
~aga
13

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 31 maja 2011

Daj szansę innym-uratuj życie! Dzisiaj podjęłam decyzję...wypełniłam formularz by zostać dawcą szpiku,...
nascimento
3

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 3 listopada 2011

Niedroga odzież medyczna - gdzie?? wątek zamknięty Moze ktoras z Was wie gdzie dostane biały kitel w niskiej cenie?? Najlepiej w...
Aniaa
6

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 4 listopada 2011

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
46344

postów

6319

wątków

do góry