Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Szukam dobrego proktologa, mam hemoroidy Słyszałam, że dobrą metodą jest gumkowanie. Czy może ktoś polecic dobrego...
a1960
2

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 10 września 2011

przepuklina pachwinowa ze wskazaniem do cc Witam, jestem obecnie w 35tc, jakiś czas temu zaczął mi dokuczać ból w lewej...
~kamila
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 9 września 2011

szukam b dobrego internisty do leczenia zapalenia płuc czy ktoś może polecić prywatny gabinet?
~ala
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 9 września 2011

Odsprzedanie leków.. Witam:) Dziś kupiłam przepisane leki myśląc, że będą one...
~Tarantulka
1

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 2 września 2011

Wybielanie zębów lampą Zoom Advanced Power Co myślicie o technice wybielania zębów zwaną Zoom Advanced Power?...
~Maria
3

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 7 lipca 2011

dr Boguslaw Baczkowski ortopeda Witam, wie ktos moze gdzie przyjmuje dr Buczkowski na NFZ, lub inny dobry...
~LOKI
1

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 30 sierpnia 2011

Ginekolog dla nastolatki - Przymorze. Mam córkę w wieku 14. Niestety młoda najprawdopodoniej odziedziczyła problemy...
~Izabella
2

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 27 sierpnia 2011

nnt. Lozko albo materac przeciw odlezynom Dziewczyny - moze ktoras byla w podobnej sytuacji albo wie ze wzgledow...
~Yvonne
2

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 29 sierpnia 2011

co zabrać z sobą do porodu-szpital na zaspie WIEM,ŻE SĄ JUŻ PODOBNE WĄTKI ALE MNIE ZALEŻY NA JAK NAJŚWIEŻSZYCH OPINIACH ....
~MAMUŚKA
5

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 15 sierpnia 2011

dietetyk hej :) czy znacie jakiegoś dobrego, sprawdzonego dietetyka??
Tequilla
3

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 18 sierpnia 2011

dobry ginekolog w Gdyni PILNE Witam, mam 16 lat ale chciałabym pójść do lekarza sama lub z moim...
martus232
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 24 sierpnia 2011

Psycholog w Gdańsku - bulimia Witajcie. Z bulimią walczę już kilka lat i dojrzałam do terapii. Znalazłam...
~bumba
1

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 22 sierpnia 2011

ósemki czy zna ktoś w gdyni dentystę najlepiej żeby to był mężczyzna który na nfz...
~dd
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 20 sierpnia 2011

Skleroterapia Czy ktoś może korzystał z takiego zabiegu? Mam problem z pękającymi...
nikaska
1

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 13 sierpnia 2011

endokrynolog Witam, gdzie w gdańsku przyjmuje dobry endokrynolog na NFZ? Z góry dziękuję
~Elyana
2

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 1 lutego 2011

umowa zlecenia a lekarz witam pracuje na umowe zlecenie czy mogę normalnie iść do przychodni do...
~asia
4

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 17 lipca 2011

skrocenie cyklu Mam pytanko... jesli przestane przyjmowac tabletki antykoncepcyjne w 10 dniu...
Madziamadzia
1

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 11 sierpnia 2011

dr marek ciecierski co sadzicie o tym doktorze Marek Ciecierski. wybieram się na wizytę do...
~NOWa
2

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 8 sierpnia 2011

irydolog Czy ktoś korzystał z usług pani aliony szukały chodzi mi ustalenie diety...
~jjj777
3

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 13 sierpnia 2011

Stomatolog -> Gdańsk-Ujeścisko??? Witam wszystkich! Mam pytanko- czy na Ujeścisku jest dobry stomatolog??Wiem,...
~Angie
6

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 26 października 2009

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
46336

postów

6319

wątków

do góry