Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Skleroterapia Zrobilam sobie skleroterapie,polecam!
mamaalanka
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 1 lutego 2011

O przychodni Eter Med na Żabim Kruku!!! To,co tam się dzieje to jest jakieś niewytłumaczalne.Chodzi mi o opiekę...
ania27
42

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 6 stycznia 2009

badanie przeciwciał przeciwpłytkowych Jak wygląda? Czy jest to tylko zwykłe pobranie krwi?
~Felija
1

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 31 stycznia 2011

aqua aerobik w Sopocie Cześć, szukam zajęć aqua areobik'u w Sopocie lub Gdańsku, możecie podzielić...
~Ania_Z
9

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 13 grudnia 2010

Siłownia - Gdynia (najlepiej okolice Pogórza Obłuża) Witam Jeśli monotonność życia codziennego Cię całkowicie wciągnęła i...
Madzia86
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 27 stycznia 2011

dr Zalewski ginekolog czy to prawda ,e odchodzi ze szpitala na Zaspie??czy ktos wie gdzie???
~ANKA
1

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 19 stycznia 2011

ginekolog przyjmujący prywatnie i na NFZ dziewczyny, szukam ginekologa, który przyjmuje prywatnie i ma podpisaną...
wianeczek
5

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 15 listopada 2010

irydolog aliona z orlowa czy macie jakies opinie na jej temat kąkretnie jakim jest...
~pytanie za 100 punktów
2

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 18 grudnia 2010

Książeczka rumowska Witam. Mam mały problem i nie wiem co zrobić niedawno urodziłam dziecko i do...
~Ancia
10

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 28 grudnia 2010

Dr Kijuć - Lux Med Witam, czy któras z Was korzystała z porad tego lekarza? Po 2 wizytach mam...
~pychota
9

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 31 grudnia 2010

ORTODONTA Witam :) Poszukuje sprawdzonego ortodonty. Interesuje mnie kontakt i opinie....
~Dominika.
2

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 21 stycznia 2011

zwolnienie lekarskie...pilne mam depresje,do tego jestem na wypowiedzeniu...potrzebuje zwolnienia...
~kite
2

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 20 stycznia 2011

leki na podtrzymanie ciąży witam dziewczyny, mam pytanie jakie leki brałyście na podtrzymanie ciąży ? ja...
~Aneczka Gdańsk
3

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 16 stycznia 2011

dobry lekarz ze szpitala psychiatrycznego w gdańsku Witam, proszę o nazwiska dobrych lekarzy psychiatrów ze szpitala na...
chanel275
1

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 17 stycznia 2011

Centum Pomocy Psychologicznej (SPCh) - Gdynia Czy ktoś był w Centrum Pomocy Psychologicznej (Stowarzyszenia Psychologów...
~zgubiona02
1

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 18 stycznia 2011

asecurella hej dziewczyny! :) czy któraś z was bierze asecurelle? jakie macie odczucia?...
~Asia
2

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 22 listopada 2010

~Paula
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 12 stycznia 2011

ginekolog położnik w Gdyni Witam! Muszę wybrać ginekologa, który poprowadzi ciążę. Kogo polecacie w...
~misia
11

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 21 czerwca 2010

NFZ blokuje dostęp do leków na WZW B!!! Tym tematem powinno zainteresować się Państwo i wkońcu NFZ! Leczenie WZW...
~Pissed off
2

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 13 lipca 2009

szpital Wojewódzki szczerze ja rodziłam 2 dzieci w szpitalu wojewódzkim i niepowiem złego słowa...
~malutka
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 10 stycznia 2011

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
46343

postów

6319

wątków

do góry