Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Ginekolog w Gdańsku na NFZ poszukiwany!! Cześć dziewczęta! Czy możecie dać mi namiar na ginekologa, który przyjmuje...
pieroszka
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 27 listopada 2010

ćwiczenia dla kobiet w ciaży Cześć, Gdzie moge pójść na ciekawe ćwiczenia dla ciążarówek? Lokalizacyjnie...
~Dominika
1

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 24 listopada 2010

Anoreksja Witam pisze prace mgr na temat anoreksji i potrzebuje kontaktu z taka osoba,...
~Magda
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 23 listopada 2010

Medicover- Jakie ceny stomatolog? J/W a dokładnie leczenie kanałowe i wypełnienie.
~obolałaa
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 23 listopada 2010

Badanie na obecność wirusa Hiv-Invicita(bezpłatne,anonimowe) Dzień dobry szukam bratniej duszy ,która chciałaby sie przebadać ,a nie ma...
MalaCzarnaDesign
5

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 8 listopada 2010

SPIRALA-SRODEK ABORCYJNY!!! Prosze przeczytajcie ten artykul bo mam wrazenie ze duzo osob na tym forum ma...
~Marana-tha
83

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 12 grudnia 2008

wiecei, ktora to klinika? http://wiadomosci.wp.pl/kat,1342,title,Chciala-powiekszyc-biust-w-Polsce---le...
emi3city
2

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 17 listopada 2010

Nuvaring metoda antykoncepcji dziewczyny wieci moze po jakim czasie od włożenia krążka mozna zaczac...
~małaja
1

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 17 listopada 2010

krzysztof ussorowski opinie wittam czy macie opinie na temat tego ortodonty ? pozdr
~:)
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 14 listopada 2010

~:)
3

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 9 listopada 2010

Pani dr reumatolog Barbara Licznerska-Habior proszę o opinie Proszę o opinie na temat pani dr z góry dziękuję
bonita
2

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 17 czerwca 2010

Declare-Kosmetyki dla skóry wrażliwej Czy ktoś wie gdzie można nabyć dermokosmetyki marki Declare? Wiem, że są w...
~wrażliwa
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 8 listopada 2010

pościel z wełny jakiś czas temu tata kupił mi komplet pościeli z merynosa, podpowiedzcie...
Ja-Aga
5

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 10 sierpnia 2010

USG barku - proszę o polecenie lekarza w Gdańsku ...który jest w tym dobry. Słyszałam o dr Rzepeckiej-Wejs z Sopotu ale ponoć...
~Małgorzata
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 4 listopada 2010

Ginekolog Ewa Pilarska Siema, mam pytanie do Was dziewczyny, co myslicie na temat dr Plarskiej?...
~Dorota
7

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 13 czerwca 2010

dobry ginekolog medicover Jakiego ginekologa polecacie?Szczegolnie jesli chodzi o założenie spirlali?
~mag81
3

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 9 marca 2010

~Sandy
1

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 3 listopada 2010

ortopeda dziecięcy w Trójmiescie Czy zna ktos i mógłby sie podzielić informacją o dobry ortopedzie dziecięcym...
~alicja733
1

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 29 października 2010

łyżeczkowanie w Wejherowie Czy któraś z Was miała może zabieg łyżeczkowania w Wejherowie? Czy odrazu...
~gosiaczek2006
2

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 14 maja 2010

dr Płonka, Zaremba -Jankowska czy Wodzisławska-Trzcińska kogo byśvcie mi polecili, chce się wybrac z dziecmi. Czy możecie cos...
~Beatka100
2

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 18 października 2010

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
46343

postów

6319

wątków

do góry