Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
psycholog na kasę chorych Witam Proszę o pomoc. Szukam psychologa, który pomoże w leczeniu depresji i...
~aga
3

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 19 września 2010

Dermatolog Gdynia // zapalenie mieszka włosowego Mam problem z zapaleniem mieszka włosowego na łydkach od kilku lat. Zapalenie...
~Celka
5

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 20 lipca 2010

PROFESJONALNE MASAŻE Z DOJAZDEM DO DOMU - GDYNIA - DYPLOMOWANA MASAŻYSTKA!!! Serdecznie witam :] Oferuję państwou profesjonalne masaże z dojazdem do...
~pati89
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 20 września 2010

odszkodowanie? Doznałam urazu w sródstopiu złamania nie ma ale nie mogę chodzić straszny ból...
~milena
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 15 września 2010

USG piersi Kobietki gdzie można zrobić prywatnie USG piersi, w AM czeka sie 3 miesiące,...
~ania
4

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 3 września 2010

Najlepszy ginekolog w Gdańsku szukam najlepszego, najbardziej doświadczonego ginekologa w Gdańsku,mam...
kasmur6
5

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 22 czerwca 2010

piersi bardzo polecam dr.Zdzitowieckiego wspaniały człowiek miły zdolny i...
xawery
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 4 września 2010

aerobik Witam, moze ktos wie, czy na Dunikowskiego ( Brzezno) lub w poblizu sa...
~Agnieszka
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 2 września 2010

włosy. czy ktoś mi może podać adres gdzie w Gdyni mogę zrobić badanie włosa?Dziękuje...
koksina
1

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 25 sierpnia 2010

In Vitro do skutku II Hej! Dla zainteresowanych starających się o dzidziusia -> na forum gazety...
Apolonia
24

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 10 maja 2010

AQUA AEROBIK BASEN START - WRZESZCZ WTORKI NA 15:30 Dziewczyny szukam chętnej 'koleżanki' na basen start wtorki 15:30 na aqua...
roksana.s
5

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 20 maja 2010

chcesz schudnąć? Wypracowac i utrzymać wymarzoną formę? ZAPRASZAM Witam!!! Chcesz schudnąć bądź wypracować i utrzymać wymarzoną formę?...
aleksandra.olender
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 29 sierpnia 2010

Gabinet Psychoterapii Gestalt Mateusz Grygiel - zapraszam Witam! Oferuję pomoc psychoterapeutyczną w nurcie Gestalt w języku polskim...
~Mateusz
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 28 sierpnia 2010

ortopeda - poszukuje sprawdzonego lekarza Witam,poszukuje ortopedy - chodzi o problemy zwyrodnieniowe stawu biodrowego....
~kaha1881
3

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 23 sierpnia 2010

kapilaroskopia Witam gdzie można w trójmieście wykonać badanie kapilaroskopowe. Dotyczy ono...
~miła
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 25 sierpnia 2010

Jedz wszystko co chcesz i nie tyj nic!!! Dziewczyny od 2 miesięcy stosuję fasolaminę z białej fasoli.Produkt o nazwie...
~gf
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 24 sierpnia 2010

namiary do ginekologa Maciejewskiego Hej dziewczyny.Mam prośbę,jeśli któraś z Was ma tel.komórkowy do...
anna25
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 23 sierpnia 2010

problemy z zajściem w ciąże panie doktorze. ja wiem że powinnam iść do lekarza z tym ale boje sie że...
~ania
5

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 2 marca 2009

TŁUSTA CERA, SKÓRA, RATUNKU!! Witam jestem posiadaczką tłustej cery i skóry. Bardzo szybko przetłuszczają...
~hania
8

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 17 sierpnia 2010

Dobry psychiatra dla starszej osoby Witam, czy ktoś może polecić lekarza psychiatrę specjalizującego się w...
Kaszebe
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 21 sierpnia 2010

Aktualnie na forum: 2 użytkowników (1 zalogowany, 1 gość)

Zalogowani: maruusa

Regulamin forum | Kontakt:
46336

postów

6319

wątków

do góry