Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
łuszczenie sie skóry od jakiegos czasu mam problem: skóra na dłoniach łuszczy sie i nie wyglada...
kati:)
7

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 5 kwietnia 2010

ewwa
13

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 22 czerwca 2010

Twoje piękne ciało Masaże w domu u klientki. Różnorodność usług, fachowa pomoc w doborze...
~ania
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 12 lipca 2010

Rehabilitacja na Akademii czesciowo odplatna Pisze,moze sie komus przyda, ktor potrzebuje szybkiej rehabilitacji. Mam...
~magda
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 12 lipca 2010

Przychodnia Baltimed- lekarze Chciałabym zapisac siebie,meza oraz naszego jeszcze nienarodzonego dzidziusia...
~Monia
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 6 lipca 2010

Dermatolog - wizyty domowe Witam, poszukuje dobrego dermatologa (dla osoby starszej), który przyjeżdża...
~Wiki
2

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 14 listopada 2009

Alergia na pyłki mamy karmiącej... Jak sobie radzicie? Może są tu jakieś mamy karmiące piersią, które podobnie jak ja zmagają się z...
nikitta23
2

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 30 czerwca 2010

bardzo proszę o radę Witam.staram sie mężem od 3 lat o dziecko,niestety bez skutku. Mam...
~Ania....
11

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 9 czerwca 2010

dziwny śluz Witam zauważyłam u siebie dziwny śluz wyglądający jak galaretka taka jakby...
~Ania....
1

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 28 czerwca 2010

Marek Lamparski Nowy Dwór Gdański Marek Lamparski Nowy Dwór Gdański-czy miał ktoś robiony zabieg HEMORON na...
~Arta
1

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 18 czerwca 2010

odchudzamy3miasto co myślicie o tej akcji?
Ja-Aga
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 29 czerwca 2010

Do rodziców dzieci z ADHD lub dorosłych ADHD-owców Witajcie, jeżeli ktoś z Was ma dziecko z ADHD to istnieje ok 50% szansa...
burning.giraffe86
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 28 czerwca 2010

dermatolog Gdańsk-DERMA NOVUM czy warto wybrać się tam na wizytę
~zibi
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 26 czerwca 2010

operacja cieśni nadgarstka Moja Mama ma skierowanie na taką operację- tylko gdzie? Czy ktoś może polecić...
~bronka
2

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 21 czerwca 2010

problem wrastających włosków dziewczyny, jak sobie poradzić z problemem wrastających włosków w strefie...
Albatrosik
4

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 2 czerwca 2010

vacu well Witam, zaczęłam chdizć na ćwieczenia pod ciśnieniem vacu well . Mam jednak...
grala
1

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 21 sierpnia 2009

Planowe Cesarskie Cięcie w Szpitalu na ZASPIE Hey Dziewczyny czy któraś z Was miała planowane CC na Zaspie?? Dzisiaj się...
sanita
4

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 22 czerwca 2010

Laryngolog na NFZ dla dziecka z Gdyni który podetnie wędzidełko 3 miesięczemu szkrabowi - czy ktoś kogoś poleci?...
~gamia
2

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 21 czerwca 2010

Sale 1-OSOBOWE na Oddziale Położniczym Dziewczyny w których szpitalach jest możliwość skorzystania z sal...
sanita
3

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 20 czerwca 2010

Poradnia Zaburzeń Rytmu serca AMG Mam skierowanie do Poradni zaburzeń rytmu w akedemii medycznej. Chciałabym...
kasia88
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 21 czerwca 2010

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
46343

postów

6319

wątków

do góry