Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
embolizacja CZY KTOŚ WIE CZY W GDANSKU SA WYKONYWANE ZABIEGI EMBOLIZACJI?? PROSZĘ O...
~D.D.
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 19 listopada 2009

Psycholog Witam, Chciałabym się zapytać czy ktoś z Was zna jakiegoś dobrego...
~ala444
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 18 listopada 2009

silownia dla kobiet centrum ewentualnie chelm czesc szukam silowni dla kobiet (koniecznie z bieznia)w centrum lub na...
~bm
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 15 listopada 2009

zelazo a plamki na zebach czy mozna bez przerwy pic preparat uzupelniajacy niedobory zelaza (ja pije...
Angelinka
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 15 listopada 2009

Pomocy czy to poronienie? Otóż 5 l byłam u ginekologa,który stwierdził b.wczesną ciąże niby 5tyg,...
~sara
1

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 14 listopada 2009

warsztaty terapii tańcem Studio Tańca i Choreoterapii DANCE & SOUL zaprasza Panie na warsztat...
~Magda L.
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 13 listopada 2009

Gamuci - Opolskie Targi Mody, Urody i Zdrowego Stylu Życia Opolskie Targi Mody, Urody i Zdrowego Stylu Życia Gamucci jako jeden z...
~coolleran
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 12 listopada 2009

Pilnie poszukuję Fenoterol (iniekcje) w ampułkach Pilnie poszukuję tego leku w ampułkach. Został on wycofany z aptek a być może...
~Aga
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 11 listopada 2009

pytanie do ginekologa Chciała bym dowiedzieć się czy po zrobieniu pierwszych wyników hormonów...
~monila
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 9 listopada 2009

AEROBIK w Gdyni - gdzie polecacie? Gdzie polecacie zapisać się na aerobik w Gdyni? Raczej bliżej centrum :)...
balbinka
7

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 4 marca 2009

dobrego dermatologa szukam czy ktos zna na terenia Trojmiasta??
~mm
4

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 22 października 2009

POMOCY!!!!!!! witam wszystkich mam 15lat i mam pewien problem nie wiem co robic mam juz...
~Keyti15
4

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 7 listopada 2009

ciezkie pierwsze dni menstruacji odstawilam tabletki, i ponownie ciezko znosze pierwsze dni miesiaczki. czasem...
~moninna
14

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 4 sierpnia 2009

opinie na temat oddziału onkologicznego na Zaspie Witam. Potrzebuję opinii na temat oddziału onkologicznego na Zaspie, a także...
~J.S...
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 6 listopada 2009

usg piersi Gdzie dobrze i niedrogo można zrobić w Gdańsku usg piersi?
~sonia
4

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 5 listopada 2009

zarodek W ktorym tygodniu ciazy powinno byc widac zarodek w pecherzyku?czy moze to...
~kamyk
15

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 26 października 2009

kamień nazębny potrzebne mi info gdzie w trójmieście można skorzystać z zabiegu zdejmowania...
~zębka
1

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 29 października 2009

Marvelon Czy ktorzs z was brała te tabletki?Jesli tak jak sie po nich czulyscie?
~zuuza
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 31 października 2009

Jakiego ginekologa polecacie w Gdyni? Witam, od niedawna mieszkam w Gdyni i chciałabym prosić o radę w/w sprawie....
~abelka
9

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 6 września 2009

ortodonta hej mam na imie klaudia i chce zalozyc sobie aparat na zeby mozecie mi...
~klaudia
4

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 24 października 2009

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
46326

postów

6318

wątków

do góry