Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Powikłania po leczeniu kanałowym Witam. Ciekawi mnie czy płacicie za leczenie powikłań? Spotkało mnie to...
~Co sądzicie?
6

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 27 grudnia 2011

Dlaczego tylko jeden mlekomat?! Dlaczego nie ma w Gdyni !!!?? Włodarze nie spać !!!
~czesia
5

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 25 września 2011

szukam endokrynologa dla syna (12 lat). Powinien zacząc przyjmowac leki jak najszybciej, a czas...
~Ela
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 31 grudnia 2011

porod zaspa 28.11.2011 Witam rodziłam na zaspie 28.11.2011. Tak jak opisała to juz jakas mama na...
~dd
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 30 grudnia 2011

Psychoterapia Gdańsk Hej,witam. Czy możecie polecić mi dobrego psychoterapeutę w Gdańsku? Chodzi...
pistola
2

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 29 grudnia 2011

GINEKOLOG-POŁOŻNIK Gdynia evimed Dziewczyny, możecie polecic ginekologa-położnika do prowadzenia ciąży w...
~penelope
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 29 grudnia 2011

Neurolog dla dorosłych Pilnie poszukuje w/w lekarza najlepiej na nfz z Gdyni,Wejherowa,Rumii......
przyszlaMama
1

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 28 grudnia 2011

kinesiotaping na obrzeki szukam kogoś z Gdyni kto zrobi mi aplikacje na nogi gdyż mam duze obrzeki
~amara
9

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 11 grudnia 2011

poszukuję urologa Poszukuję dobrego urologa. Od roku, jak i nie dłużej męczę się z bakteriami -...
agnieszka_mar
2

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 14 grudnia 2011

gdzie chodzicie do stomatologa? Gdzie chodzicie do stomatologa częściowo refundowanego przez NFZ? proszę o...
Albatrosik
8

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 10 stycznia 2010

Rowerek stacjonarny- czy pomaga? jakie efekty? Witam Czy rowerek stacjonarny pomaga w wyszczupleniu ud? Wkurza mnie to,...
~mum
5

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 15 listopada 2011

artroskpoia kolana No więc ja jestem 3 tygodnie po artroskopii kolana lewgo, ktoś miał, jak...
patikaz
14

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 20 października 2011

RTG SZCZEKI? Witam, musze zrobic zdjecie panoramiczne, gdzie najtaniej takie wykonam i w...
~*zakochana*
2

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 13 grudnia 2011

USG żył Gdzie polecacie USG żył bez skierowania. Ile może kosztować. Gdzie najtaniej?
~kasia
2

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 8 grudnia 2011

dermatolog dziecięcy jak w tytule, pilne!
~Michalina
6

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 22 kwietnia 2011

nowa klinika dentystyczna witam! na karczemkach otworzono nową klinikę dentystyczą czy ktoś już...
~laura
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 12 grudnia 2011

usg połówkowe Invicta Witam, jakiego lekarza z Invicty polecacie do zrobienia usg połówkowego? Z...
~Hania
4

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 29 listopada 2011

Poszukiwany Seksuolog gdzie znajdę dobrego seksuologa na terenie trójmiasta, najlepiej była by...
~Ania
4

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 2 listopada 2011

Pilnie poszukuję okulisty w Gdyni przyjmującego w soboty! Witam, od wczoraj mam problem z lewym okiem. Zakrwawione białko, straszny ból...
~Jula~~
1

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 9 grudnia 2011

Dr Światkowska -Froud Witam, bardzo proszę o opinie odnośnie prowadzenia ciąży u tej Pani Doktor i...
~jola
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 7 grudnia 2011

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
46343

postów

6319

wątków

do góry