Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Helena Wydra - opinia wątek zamknięty Od wielu lat nie czułam się tak dobrze wysłuchana przez jakąkolwiek...
~Helena Wydra
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 14 stycznia 2022

Anna - opinia wątek zamknięty Zdecydowanie polecam usługi Pani Pauli, która nie tylko ma dużą wiedzę na...
~Anna
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 1 lipca 2021

Julita - opinia wątek zamknięty Panią Paulę poznałam w szkole Żak, w której uczę się na kierunku Konsultat...
~Julita
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 21 kwietnia 2020

Tomasz - opinia wątek zamknięty Bardzo miło i rzeczowo, duza elastyczność i dobry kontakt. Polecam!
~Tomasz
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 13 marca 2020

Mateusz - opinia wątek zamknięty Polecam :) Zdecydowanie polecam z usługi dietetyczne Pani Pauli jest bardzo...
~Mateusz
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 27 lutego 2020

Polecam! wątek zamknięty Bardzo fachowe podejście, nacisk na zdrowie i dobre samopoczucie. Wszystko...
~Maria
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 18 czerwca 2019

Zdecydowanie polecam :) wątek zamknięty Zdecydowanie polecam, dzieki współpracy z Paula i silnemu samozaparciu powoli...
~Olav
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 26 kwietnia 2019

Serdecznie polecam wątek zamknięty Trudno opisać w jednym komentarzu ogrom dobrej pracy jaka wykonuje Pani...
~Maciek
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 30 stycznia 2019

Bardzo polecam wątek zamknięty Serdecznie polecam, fachowe podejście, miła atmosfera, troska o pacjenta....
~Maciej
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 6 czerwca 2018

Polecam gorąco! wątek zamknięty Jestem bardzo zadowolona, Pani Paula bardzo rzeczowo i konkretnie podeszła do...
~Katarzyna
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 16 lutego 2018

Usatysfakcjonowana wątek zamknięty Dzięki Pani Pauli moja waga zaczęła spadać. Myślałam, że to nie możliwe, a...
~Joanna
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 15 lutego 2018

Polecam każdemu! wątek zamknięty Pierwszy raz korzystam z usług dietetyka i bardzo sobie panią Paulę chwalę....
~Jerzy
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 8 listopada 2017

Polecam wątek zamknięty Polecam jak najbardziej korzystam z pomocy już od 1.5 miesiąca i widać...
~Kornrad
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 24 czerwca 2017

Polecam ! wątek zamknięty Przyznam , że bardzo profesjonalne podejście do tematu, duże zaangażowanie...
~Magda Solarz
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 12 maja 2017

Polecam wątek zamknięty Indywidualne podejście do pacjenta. Duża wiedza na temat zdrowego odżywiania...
~Monika
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 9 stycznia 2017

Współpraca na 6 wątek zamknięty Paula przygotowała wykład dla naszego: "studio Kaczmarek" i wszyscy łącznie z...
~Kasia Kaczmarek
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 8 listopada 2016

:) wątek zamknięty Paula to przede wszystkim wspaniały człowiek, a u takich zawsze łatwo o dobre...
~Instruktor
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 5 września 2016

Polecam wątek zamknięty Indywidualne i profesjonalne podejście do klienta. Dieta smaczna i (co...
~Anna
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 1 września 2016

:) wątek zamknięty Jestem zadowolony ze współpracy. Schudlem i czuje sie o wiele lepiej. Polecam!
~Frufels
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 23 sierpnia 2016

zdecydowanie polecam wątek zamknięty Polecam jak najbardziej. Podczas pierwszej wizyty można dowiedzieć się bardzo...
~Piotr
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 17 sierpnia 2016

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry