Widok

Zespol BRASS-BAND Z Gdyni - proszę o opinie.

Wesele Temat dostępny też na forum:
witam, czy ktos byl moze na weselu gdzie grał ten zespoł ? prosze o opinie, dostalismy namiary na nich I zastanawiamy sie teraz
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
podnosze :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Zespół doskonały. Każda impreza bardzo udana, każde towarzystwo rozbawione, grają niesamowicie. Świetna zabawa przy muzyce Panów z Brass-Band Gdynia.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 5
dziekuje, rozumiem byłaś na weselu gdzie oni grail? nie moge nic wyszukac na necie na ich temat
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
zespół nie ogłasza się w internecie ani nic z tych rzeczy, ponieważ maja dość grań z poleceń. ciężko trafić na wolny termin u nich więc można sobie wyobrazić jak grają, podczas gdy inne zespoły nie maja roboty. Uwielbiam się bawić przy tym zespole, i gorąco polecam. Sam też obracam sie w śród różnych zespołów i sądzę że mozna w ciemno ich brać.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 5
Zgadzam się w 200-stu procentach
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
hym... a zespół składa się z ilu osób? macie może jakieś namiary na nich żeby spotkać i przejrzeć płytki?
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
Nie ma lepszego zespołu grali u mnie na weselu u mojej siostry i moze tez beda grali u mojej kuzynki. Polecam ocena orkiestry od 1 do 10 daje 20 :-)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 5
Czy ma ktoś kontakt do tego zespolu? Bardzo prosze o wiadomośc na meila agnieszka.prokopowicz84@gmail.com
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Panowie są rewelacyjni. Najlepszy zespół weselny jaki słyszałem w życiu. Świetnie prowadzą imprezę, a przy tym naprawdę uczciwie pracują. Bardzo dużo grają, mało przerw, wszelkie konkursy uzgadniane z młodą parą. W wielu wypadkach ich wykonanie utworów jest nawet lepsze jak w oryginale. Zespół składa się z trzech Panów. Gorąco polecam, jedne z najlepiej wydanych pieniędzy :)
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 2
Potwierdzam ;-) znam zespół od wielu lat, byłam na kilkunastu imprezach, weselach gdzie grali panowie i zawsze było super. Bardzo profesjonalni, sympatyczni, godni polecenia!!!
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 2
Chłopaki są rewelacyjni czysto śpiewają, robią krótkie przerwy, biorą mało! Byłem na dwóch weselach prowadzonych przez nich i sam biorę ich na lipiec do siebie. Każdemu polecam w ciemno! Nie pożałujecie! Są bardzo konkurencyjni!!! Dj bierze więcej od nich, a na wesele orkiestra to mus, DJ ssą przy nich :D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Proszę o kontakt do nich na e-maila
karolcia_dawid@o2.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Wesele bez ogłoszeń

buty ślubne (23 odpowiedzi)

Hej dziewuszki :) poszukuję butów białych do sukni ślubnej. Z powodu problemu z kręgosłupem nie...

DOBRY doradca podatkowy lub prawnik od spadków i darowizn pilnie potrzebny! (20 odpowiedzi)

Dziewczyny, mam bardzo, bardzo wielką prośbę. Strasznie mi zależy na kontakcie do NAPRAWDĘ...

czy to dobry pomysł na prezent? (52 odpowiedzi)

Doradźcie mi proszę czy jednodniowy romantyczny wyjazd z noclegiem kolacją przy świecach i...

do góry