Widok

Zespół MODERN - jakieś opinie?

Wesele Temat dostępny też na forum:
Tak jak w temacie - na naszym weselu ma zagrać zespół Modern

Czy ma ktoś jakieś doświadczenie z tym zespołem? Jakieś opinie? Trochę się obawiamy bo nic o nich nie możemy znaleźć.
popieram tę opinię 13 nie zgadzam się z tą opinią 17
U nas też będzie grał ten zespół ale jestem pozytywnie nastawiona :) A kiedy macie wesele?
popieram tę opinię 13 nie zgadzam się z tą opinią 16
wokalistka śliczny głos podoba mi się
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 16
Cześć,
czy ten zespół gdzieś grał?
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 15
czy ktos moze cos o nich napisac?
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 12
jakieś nowe wieści?
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 9
może już ktoś ma opinie o zespole Modern?
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 8
To nowy zespół, więc nigdzie nie znajdziesz o nim opinii.
popieram tę opinię 12 nie zgadzam się z tą opinią 2
Kiedy powstał ten zespół? Podoba mi się głos wokalistki, ale nie można nigdzie znaleźć opinii na temat tego zespołu. Czy ktoś miał na weselu ten zespół, bądź też słyszał jakieś opinie na jego temat?
popieram tę opinię 12 nie zgadzam się z tą opinią 11
Jestem świeżo po swoim weselu, które odbyło się w sobotę. Grał u nas zespół Modern, i naprawdę z czystym sumieniem mogę napisać, że spisali się na medal! Obawiałam się faktycznie jak wszystko wypadnie bo nie mogłam znaleźć o zespole żadnych opinii ale zaskoczyli mnie bardzo pozytywnie. Milena ma prześliczny głos i mimo tego, że była przeziębiona zaśpiewała profesjonalnie i poprowadziła wesele na szóstkę! Wszyscy goście na koniec gratulowali nam wyboru zespołu i mówili, że bawili się świetnie i dowodem jest chociażby to, że na parkiecie bawili się do ostatniej piosenki, którą śpiewaliśmy wszyscy razem :)

Naprawdę z ręką na sercu polecam MODERNiaków ;)

Mileno, jeśli to czytasz to raz jeszcze dziękuję za świetną zabawę!
popieram tę opinię 26 nie zgadzam się z tą opinią 11
Witam,
Ja mam zespol modern na swoim weselu w przyszlym roku, rowniez prosilabym o jakies opinie.
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 7
Warto czytać posty :) Opinie o zespole jest powyżej.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 2
Tylko to jak narazie 1 opinia na ich temat, a prosiłabym o wiecej.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 11
Ja nie polecam
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 10
jak cenowo wyglada u nich?pozdrawiam
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
My placilismy 3 200 wesele było 23 07 16 ale najlepsze jest to że w momencie kiedy weszliśmy na sale weselną zobaczyłam że jest zupełnie inny zespół. SZOK Nikt nas wcześniej nie uprzedził. SZCZERZE ODRADZAM oszczędzcie sobie rozczarowań i nerwów
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 13
Może pomyliły ci się zespoły jest jeszcze niejaki Modern Player z Ostródy ale my zespół Modern z centrumzespolow.pl 23.07.2016 nie mieliśmy grania ! poza tym to nie nasza stawka za wesele

pozdrawiamy
Modern
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 2

Czy mogłabym prosić o dodatkowe informacje na temat zespołu na maila mart9090@wp.pl. Czy byłaby możliwość zobaczenia filmu z wesela? Proszę o kontakt na maila, bardzo mi zależy.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Hej, jakieś nowe opinie ? Chcę ten zespół na wesele, i cały czas się zastanawiam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Witam. Jestem właśnie po weselu własnym (27,05,2017). Miałam orkiestrę Modern z centrum zespołów i jesteśmy wraz z gośćmi bardzo zadowoleni. Przepięknie grali i śpiewali. Goście byli zachwyceni. Jak miałabym polecać to tylko ten zespół. Naprawdę super ludzie. Nie było problemu z niczym. Jak sobie zaplanowaliśmy tak wszystko było zrobione. Więc z ręką na sercu POLECAM.
popieram tę opinię 15 nie zgadzam się z tą opinią 1
Zespół rewelacyjny. Goście zadowoleni. Bardzo polecam. Znalazłam ich w necie z przypadku. Miałam farta. Zadne usia siusia poprostu piękne piosenki i piękne głosy. Goście byli pod wrażeniem.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam, też właśnie szukam jakiś opinii na temat zespołu, gdyż mają grać u mnie w czerwcu na weselu. Pytałam się, gdzie można ich posłuchać to w odpowiedzi usłyszłam, że najszybciej w kwietniu...
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 11
Nikomu nie polecam zarówno zespołu MODERN jak i strony centrum zespolow. Nie dość ze nie sa tani to do profesjonalizmu im daleko. Mielismy ich na weselu u siebie w tym roku i w dniu slubu tzn w momencie wejścia na sale zobaczyliśmy inna glowna wokalistke (wyobrazcie sobie nasz szok i zdenerwowanie w momencie gdy wszyscy goście sa już na sali i czekaja na wzniesienie toastu) okazało się ze Pani Milena się niby "rozchorowala" trochę to dziwne skoro jeszcze dzień przed slubem odpisala mi na maila jakby wszystko miało być w porządku. Nie wspominając o tym ze skontaktować się z nia było naprawdę ciężko caly czas przekładanie spotkań i czekanie na maila z odpowiedzia wynosilo kilka bądź kilkanaście dni!!!Pan menager oczywiście ani nas nie poinformowal ani nie przeprosil a wzial pokazna sumke za zespol Modern! Dodam jeszcze iż nie wierze w rzekoma chorobę pani Mileny prawdopodobnie jej się nie chciało lub cos jej wypadlo. Wiec naprawdę szczerze ODRADZAM
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 30
Sytuacje losowe się zdarzają wiec nie ma co się wściekac tym bardziej, że nikt bez powodu nie zrezygnuje z takiej kasy. Lepiej żeby ktoś inny zaśpiewał dobrze calosc, niż żeby ktoś chory w połowie wesela stracił głos i nie śpiewał przez dalsza część wcale. Zdenerwowanie mimo wszystko zrozumiałe ale krytyka mało konstruktywna ponieważ o samym przebiegu weselu nie ma ani słowa. Pzdr.
popieram tę opinię 12 nie zgadzam się z tą opinią 1

to menager odpisuje na maila a podpisuje się za zespół. Człowiek nawet nie wie z kim prowadzi rozmowę. Do tego przy próbach zmiany umowy jego zachowanie do klienta jest skandaliczne, jest niemiły i nie pamięta o ustaleniach których dokonywał dzień wcześniej.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 11
Jakieś nowe opinie na temat zespołu? Szukam i szukam i dalej nic nie można znaleźć..
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
z tego co czytałam posty powyżej to już kilka wesel miało się odbyć, na których miał zagrać zespół Modern...i jak tam wasze opinie na ich temat???
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Witam!
Bylem gosciem na weselu prowadzonym przez zespol Modern - wokalistka rzeczywiscie posiada ladny glos, natomiast przez cale wesele nie zauwazylem, aby usmiechnela sie choc raz. Zespol trzyosobowy , ale gitarzysta i klawiszowiec zagluszeni przez okropne podklady MIDI. Cale wesele zagrane ot tak, bez polotu i zbednej energii wlozonej w to, aby goscie sie dobrze bawili. Bardzo krotkie bloki muzyczne, natomiast bardzo dlugie przerwy. Tragedii nie bylo, nie wiem jak cenowo, ale srednio bylbym zadowolony z takiego wystepu placac komus wiecej niz 1000zl
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 30

MOże był zmęczony
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

Witam, od momentu Pańskiego wpisu zmienił się skład zespołu, od początku sezonu 2016 do chwili obecnej tworzą go Paulina, Wojciech i Grzegorz - wszyscy z dyplomem Akademii Muzycznej w Gdańsku. Czy zmieniła się jakość? Nie mnie to oceniać, jednak podejście mamy takie, że wesele musi być zawsze udane i w związku z tym na każdej imprezie dajemy z siebie wszystko. Poza tym atmosfera w zespole jest bardzo dobra, co również ma pozytywny wpływ na naszą pracę.
Co proponowanej przez Pana ceny... można poszukać zespołu za taką kwotę.

Zapraszamy do korzystania z naszych usług!

Pozdrawiam
Grzegorz
zespół Modern
popieram tę opinię 20 nie zgadzam się z tą opinią 5

Nie wątpię, że gracie świetnie bo jest parę utworów zaśpiewanych przez waszego wokalistę Wojtka :) Niemniej jednak nie ma więcej przykładów grania waszego zespołu razem jako team. Fajnie by było was usłyszeć razem, była by to fajna reklama dla was bo ja np. Szukając zespołu na wesele wzoruje się trochę na opinii ludzi u których graliście na weselu lub byli na danej imprezie i mieli okazję was usłyszeć, więc czekamy na więcej filmów z imprez weselnych lub fajnie by było znaleźć stronę internetową z waszymi wykonaniami to ułatwi podjęcia decyzji o wybraniu waszego zespołu na wesele :) Dodam, że widziałem waszą reklamę na portalu "centrumzespolow.pl" cze "planujemy wesele.pl". Pozdrawiam cały zespół :)
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 4
Zespół Modern z centrumzespolow.pl grał na moim weselu 1.07.2017. Z czystym sercem mogę polecić trio pod wodzą Grzegorza. Goście do tej pory pytają się o namiary na zespół. Repertuar dobrany wspólnie przed weselem wiec nie ma się do czego przyczepić ze za dużo tego czy tamtego. Każdy dopasuje do swojego gustu. Jako wodzireje też spisali się pierwsza klasa. Polecam zachęcić Grzegorza do zaprezentowania swoich umiejętności gitarowych. Jego solówki wymiatają. Koleżanki piszczały jak na koncercie gwiazdy rocka. Głos wokalistki tez na wysokim poziomie.
popieram tę opinię 27 nie zgadzam się z tą opinią 4

jakieś nowe opinie o zespole?
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 2

Byliśmy na weselu, na ktorym gral ten zespół w miniony weekend.
Grają i śpiewają bardzo fajnie, do tego nie ma co się czepiać, niestety, nie można tego samego powiedzieć o "wodzirejowaniu" imprezy…. Jedyne co pan z zespołu, który podjął się wodzirejki potrafił, to kilkukrotnie zaintonować "gorzko gorzko" przy każdej okazji, gdy para młoda znalazła się w centrum uwagi… Mało zabaw integracyjnych i czasu na potańczenie, bo przerwy w graniu rzeczywiście były dość długie... dlatego też nie mogę powiedzieć, żebyśmy wybawili się za dwoje… ewentualnie, bawiłam się na lepiej poprowdzonych weselach i teraz oceniam przez pryzmat tamtych wesel. Być może tak to zostało ustalone z parą młodą, że nie mieli życzenia, aby poprowadzono ich wesele, tylko zapewnić dobrą muzykę.
Była jednak prośba o opinię, więc taka jest moja opinia.
Podsumowując, muzycznie bardzo dobrze, ale brakuje drygu do poprowadzenia zabawy weselnej na poziomie ponadprzeciętnym…
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 19

Dziekujemy za opinię. Abysmy mogli jakoś się do niej odnieść, prosimy Panią o podanie, o którą datę chodzi ponieważ w zeszły weekend na przestrzeni czwartek- niedziela zagraliśmy na dwóch weselach.

Grzegorz Modern
popieram tę opinię 19 nie zgadzam się z tą opinią 2

Tragedia. To był najgorszy zespół na weselu na jakim byłem. W większości były przerwy (można nawet powiedzieć, że ponad połowę czasu była przerwa, aż do momentu, w którym nie zostali upomniani) i zespół siedział przy swoim stoliku jadł i pił. Grali słaby repertuar, piosenki, które nie porywały ludzi do tańca.
Wokalistka była wodzirejem - nawet nie zeszła ze sceny żeby prowadzić konkursy. W czasie prowadzenia myliła się i źle czytała tekst konkursów... Rozwaliła przez to zabawę z gier.
Jednak występy w talent show nie są gwarancją udanej zabawy. Ze swoich doświadczeń polecam zespoły lokalne i mniej rozpoznawalne.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 21

Rozumiemy, że jako zespół lokalny i mniej rozpoznawalny poleciliby Panowie w tym miejscu własny zespół czyli "Silver" z Bartoszyc...?
Panów oczerniająca opinia na nasz temat jest w zasadzie zrozumiała o ile nie mają Panowie ochoty oglądać na swoim terenie występów zespołów z daleka (wesele odbyło się pod Bartoszycami).
Co do muzyki to faktycznie mogła się Panom nie podobać, ponieważ na biesiadę jest u nas akurat najmniej miejsca. Gramy repertuar zdecydowanie bardziej wyszukany i aktualny. To prawda, że nie pasujemy zdecydowanie do biesiadowania z akordeonem przy stolikach - Zespół Modern to zdecydowanie wyższa półka.

Modern
popieram tę opinię 18 nie zgadzam się z tą opinią 2

Niestety nie znam zespołu Silver z Bartoszyc, ale może warto go poznać skoro jest "odmienny od waszego stylu", który jak widać mi nie leży, poza tym wesele , na którym byłem nie odbyło się nigdzie w okolicach Bartoszyc.
Co do jak to Pan nazwał "muzyki z wyższej półki" wolę wybrać się do filharmonii , a jeśli gracie taką elitarną muzykę to czemu reklamujecie się na stronach weselnych? Wesele to impreza, biesiada, wszyscy powinni się bawić, a nie siedzieć przy stolikach słuchając mało znanych utworów jak było w przypadku wesela o którym wspomniałem.
Może niektórym to odpowiada , mnie nie - nie zadowala , to jest forum, żeby podzielić się swoimi opiniami i wrażeniami a nie strzelać fochy i atakować Bogu winnych ludzi (wspomniany zespół Silver?).
Pozdrawiam
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 20

To jest forum, na którym każdy, (również konkurencja z bliższych cze dalszych stron) może napisać dokładnie to co mu się podoba... I to zupelnie anonimowo. Przykre to...
popieram tę opinię 14 nie zgadzam się z tą opinią 1

Serdecznie polecamy zespół Modern ! Bardzo zgrany zespół , świetnie poprowadzone wesele , muzyka zróżnicowana odpowiadała wszystkim gościom .Polecamy wszystkim !
popieram tę opinię 19 nie zgadzam się z tą opinią 1
Jeśli chodzi o zespół modern z Gdańska pod batutą Grzegorza Kwaśnego to możemy napisać, że według nas są pionierami jeśli chodzi o oprawę muzyczną wesela. Goście bardzo zadowoleni, żegnając ich o 5.00 nad ranem usłyszeliśmy mnóstwo pozytywnych opinii na ich temat. Od niektórych nawet słowa, których niestety nie wypada przytaczać, a które najdobitniej wyrażały zadowolenie i podziw :) wokalistka żywioł, czasami mieliśmy wrażenie, że wszyscy troje bawią się lepiej niż my. Każdy utwór zaśpiewany perfekcyjnie, z ogromnym zaangażowaniem. Uśmiechy nie znikały im z twarzy. Przerwy jak i długość jednego bloku muzycznego były idealnie wyważone, nie za długie i nie za krótkie. Bogaty repertuar, zachęcił do tańca nawet największych jego przeciwników. Na poprawinach rozdaliśmy mnóstwo ich wizytówek, o które goście sami prosili. Naprawdę gorąco polecamy.
popieram tę opinię 19 nie zgadzam się z tą opinią 2

Wesele odybyło się 04.05.18 w Nordowim Molu w m. Celbowo. Zespół świetnie grał było to czego chcieliśmy, skład około 3 osobowym śpiewający covery znanych piosenek, z takim zacięciem rockowym bardziej oraz repertuarem. świetnie się wywiązali z naszych ustaleń co do repertuaru oraz zabaw. Potrafili nas zaskoczyć piosenkami których nie mieli w swoim repertuarze, a ruszyły ludzi do tańca, co pokazuje ze zespół potrafi dostosować się do każdej sytuacji i wie co aktualnie porusza polskimi bioderkami. Pani wokalista naszym zdaniem dobrze prowadziła imprezę.
Niestety odpierając komentarz pana z Bartoszyc, który chyba był gościem, Zespół modern nie przypasował ponieważ państwo młodzi zapewne mieli inną wizje rodzaju muzyki niż pan jako gość, nasi rodzice też oczekiwali muzyki do zabawy która im podejdzie (oni by chcieli biesiadę i lata 80-90) ale zespół dał rade i nie osiągając poziomu kiczu, przez męczenie utworów biesiadnych i discopolo, potrafił idealnie dobierać utwory że każdy znalazłby coś dla siebie.

Więc bardzo polecamy.
Agnieszka i Piotr.
popieram tę opinię 17 nie zgadzam się z tą opinią 2

Muzyka trafiała w każdy gust, goście byli zadowoleni my jako para młoda również. Jak najbardziej godni polecenia :) Bardzo przyjemna współpraca z trójka profesjonalistów!
popieram tę opinię 16 nie zgadzam się z tą opinią 1

Czy ktoś może podzielić się najświeższymi opiniami o zespole Modern? :) Pozdrawiam
popieram tę opinię 13 nie zgadzam się z tą opinią 0

Super.
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 0

Na świeżo 4 maja bawiliśmy się w Sopocie z zespołem Modern, powiem krótko rewelacja piękne głosy super prowadzenie i dość różnorodny repertuar fajni ludzie a że sami planujemy z narzeczonym wesele szczególnie obserwowaliśmy wszystko dokładnie..pewne detale byśmy doprecyzowali z zespołem bo ja jestem dość perfekcyjna ale to pewnie wynika z ustaleń z parą młodą oni też mieli inne wizje jak my (chodzi o konkursy) ... ale to szczegóły są jak dla mnie godni polecenia i jak widziałam parkiet pełen i generalnie wszyscy zachwyceni i wybawieni
popieram tę opinię 12 nie zgadzam się z tą opinią 2

Proszę o informację czy zespol robi długie przerwy i czy integruje gości do wspólnej zabawy.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Zespół Modern był u nas na weselu 3 tyg temu, byli genialni! Przerwy są krótkie, repertuar dostosowują do gości, a nawet reagują na uporczywe prośby "zagrajcie to czy tamto". Pan Grzegorz jest tak przesympatyczny, a przede wszystkim profesjonalny, z resztą jak cały Zespół. Zespole Modern, chapeau bas, dziękujemy:) Pozdrawiamy serdecznie :)
popieram tę opinię 14 nie zgadzam się z tą opinią 1

Witam. Jakieś nowe opinie ? :) Ktoś może się podzielić ? Pozdrawiam serdecznie
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zespół modern gościł na naszym weselu 3 maja, zdecydowanie polecamy, pan Grzegorz profesjonalista w każdym calu,pozdrowienia z Pieniężna
popieram tę opinię 13 nie zgadzam się z tą opinią 0

Bierzcie w ciemno. Natomiast jest jeden haczyk jeżeli chodzi o zespoły z "Centrum zespołów". Zastrzegają sobie możliwość wymiany członka zespołu i tak u nas bez jakiejkolwiek informacji mieliśmy inna wokalistkę. Co prawda nie możemy na Wspomnianą narzekać, ale przy wejściu na salę był szok....
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0
Czy jakieś nowe opinie są o zespole?
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0
U nas na ślubie grał :) Goście bardzo sobie chwalą. Polecam :)
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 2

Inne tematy z forum Wesele bez ogłoszeń

MODA MĘSKA (33 odpowiedzi)

Dziewczyny, na forum pełno zdjęć sukienek, fryzur, biżuterii itd. A co z naszymi drugimi...

ile planujecie wydać na ślub i wesele? (209 odpowiedzi)

znalazłam na forum podobny wątek, jednak tam dziewczyny wypisywały tylko kwoty, a nie o to mi...

buty ślubne (23 odpowiedzi)

Hej dziewuszki :) poszukuję butów białych do sukni ślubnej. Z powodu problemu z kręgosłupem nie...

do góry