Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Naprawdę dobre miejsce wątek zamknięty Alkohole super - ale co mnie zaskoczyło i co nie zdarza się często to jakość...
~kamyk
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 29 grudnia 2018

Polecam wątek zamknięty Bardzo sympatyczni barmani. Zawsze doradza jakiegoś pysznego drinka i...
~Ilona
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 18 grudnia 2018

uwielbiaaaaam wątek zamknięty Jedno z moich ulubionych miejsc. Uwielbiam za obsługę za klimat i za...
~Michalina
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 8 listopada 2018

Najlepszy na bifor!!!! wątek zamknięty super klimacik ;) ;) ;) ze znajomymi kazda impreze zaczynamy i konczymy w...
~Ela
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 4 września 2018

Gorąco polecam wątek zamknięty Bardzo fajny lokal w samym centrum. Bardzo miła obsługa zarówno jak i...
~Michał
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 26 maja 2018

Polecam wątek zamknięty Bardzo przyjemny lokal. Jedzonko pyszne, zwłaszcza mistrzowski tatarek!...
~Gdańszczanin
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 24 maja 2017

Fake Tatar! wątek zamknięty Miejsce wygląda fajnie i z pewnością ma potencjał. Pani barmanka uprzejma dla...
~Zawiedziony klient
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 11 marca 2017

Fatalna obsluga wątek zamknięty Generalnie miejsce jest fajne, wystrój, ceny ok ale niestety cała obsługa...
~Mieszkaniec
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 17 grudnia 2016

Niekompetentna pani kierownik wątek zamknięty Ogólnie bardzo fajne i przyjemne miejsce,mozna dobrze i tanio zjesc i napic...
~Marcin
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 14 grudnia 2015

Barman wątek zamknięty super jedzenie . szoty ok ,a obsługa najlepsza -jak mam na imie barman ok180...
~gosc
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 23 października 2015

Mile zaskoczenie wątek zamknięty Jeśli chodzi o menu próbowałem tatara i burgera z frytkami. Wszystko było...
~Karol
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 7 lipca 2015

super miejsce wątek zamknięty Bardzo przyjemny lokal :) mozna milo spedzic czas ze znajomymi a na dodatek w...
~artur
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 2 lipca 2015

Polecam wątek zamknięty Nie rozumiem negatywnych opinii o obsłudze, moim zdaniem tworzą fajny klimat...
~Kasia
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 1 lipca 2015

Fajny lokal! wątek zamknięty Przez przypadek trafiłam do tej knajpki i byłam bardzo mile zaskoczona :)...
~Asia
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 30 czerwca 2015

SUPER KNAJPKA wątek zamknięty Jak dla mnie super knajpka, fajna i przyjemna obsługa, tania wódeczka i...
~SeS
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 30 czerwca 2015

~łuki
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 30 czerwca 2015

Polecam! wątek zamknięty Gorąco polecam ten lokal! Byłem tam już kilka razy )dodam, że nie jestem z...
~Zbigniew
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 29 czerwca 2015

Tatar mniam wątek zamknięty To prawda obsluga pozostawia wiele do zyczenia. Najpierw poprosilam o tatara,...
~Gosc
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 27 czerwca 2015

wieczny problem ! wątek zamknięty tydzień temu zamknięta kuchnia i czynna od 20 ... zapłacone a...
~magdalena
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 24 czerwca 2015

popo - opinia wątek zamknięty Muzyka jest za głośno i pewne Panie zza baru powinny wylecieć za niemiłą...
~popo
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 12 kwietnia 2015

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry