Widok

Zimowa Wystawa Makiet Kolejowych

Rozrywka Temat dostępny też na forum:
[lead]Klub Miłośników Kolei "Nostalgia za Parą" ma przyjemność zaprosić Państwa na Zimową Wystawę Makiet Kolejowych. Pociągi kursują w godzinach: 10:00-14:00 i 15:30 - 19:00. [/lead]Po zakończeniu wystawy nie chowamy makiety a umożliwiamy zainteresowanym jazdę pociągami po naszej makiecie w dniach od 01 do 20 marca 2021. Dni i godziny jazd uzgadniamy bezpośrednio z kandydatami na maszynistów. ...
więcej
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Podziwiam ludzi z pasją, trud i wysiłek włożony w skonstruowanie wszystkiego i zgranie, by to działało

Jednak te stoły wyglądają okropnie.
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 0

Stoły?

To są moduły które łączy się ze sobą. na czym tory mają leżeć wisieć w powietrzu?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ale o co Ci chodzi?

Czy ja mam cos przeciwko modułom i łączeniu? Po co te durne pytanie o wiszenie w powietrzu? Napisałem, że mi się nie podobają "moduły" stojące na nogach, bo wyglądają okropnie. Mam prawo do tego, żeby coś mi się nie podobało czy już nie?
Niedaleko za granicą (Niemcy, Holandia) są makiety w całości zabudowane Tam nic nie wisi, nic nie lewituje. To mi się bardzo podoba.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Byłem w Hamburgu i rzeczywiście, tam jest top muzeum, wstęp kosztuje 50 złotych i jest to profesjonalna całoroczna wystawa, więc porównywanie jednego z drugim to jak mówienie że Ferrari to złom, bo F1 jest szybsze..
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Żadnego info gdzie.. Typowa metropolita
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Witam serdecznie dziękuję za przyjęcie na zimowej wystawię makiet . Polecam wszystkim na malbliszym terminie na odwiedzenie tej makiety. Dziękuję dziękuję. Pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry