Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Zdecydowanie Polecam ten Żłobek w Gdyni (Filia Sosnowa) :-) wątek zamknięty Chciałbym wszystkim nie mogącym się zdecydować na żłobek w Gdyni polecić...
~Agata & Błażej - rodzice Alicji
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 8 września 2015

Gorąco polecam!! wątek zamknięty Polecam w 200% tę placówkę dla dzieci - które doskonale się tam czują i...
~Mama :)
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 27 kwietnia 2015

POLECAM!!! wątek zamknięty Nasza córka uczęszcza do żłobka Safari dopiero od paru miesięcy, na początku...
~Gosia
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 7 kwietnia 2015

UWAGA!!!! CAŁA PRAWDA O SAFARI!!!! wątek zamknięty Krótko- syn 2 razy płakał przy furtce żłobka. Oba razy były przy wyjściu......
~Mama Kajtka
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 7 kwietnia 2015

Żłobek SAFARI = doskonały wybór! wątek zamknięty Wszystkim Rodzicom, którzy chcą mieć pewność, że ich Małe Szczęście każdego...
~mama Laurki
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 2 kwietnia 2015

Safari - żłobek na szóstkę! wątek zamknięty Polecam tę placówkę z czystym sumieniem!Córeczka rozwija się tu...
~Mama roztańczonej i rozśpiewanej
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 30 marca 2015

Zdecydowanie polecam! wątek zamknięty Polecam żłobek SAFARI w Gdyni, moja córka uczęszcza tam od momentu, kiedy...
~mama Kornelki
1

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 24 marca 2015

Wspaniałe miejsce, polecam!!! wątek zamknięty O żłobku SAFARI, pani Agnieszce, która stworzyła i dba o to cudowne miejsce i...
~Aneta
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 27 marca 2015

Polecam w 100% wątek zamknięty Polecam przede wszystkim ze względu na wspaniałe Panie opiekunki Panią Gosię,...
~Asia
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 26 marca 2015

Miejsce godne zaufania wątek zamknięty Moja córeczka swoją przygodę ze żłobkiem zaczęła zaraz po tym jak skończyła...
~Mama Liji
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 25 marca 2015

ZDECYDOWANIE POLECAM! wątek zamknięty Polecam żłobek SAFARI w Gdyni, moja córka uczęszcza tam od momentu, kiedy...
~mama Kornelki
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 24 marca 2015

super wątek zamknięty Nasza córeczka uczęszcza do safari od 1 roku życia i od razu pokochała to...
~mama
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 24 marca 2015

zadowoleni rodzice wątek zamknięty żłobek safari jest miejscem idealnym dla każdego dziecka, nasz syn od samego...
~czyżyk
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 23 marca 2015

Marzena - opinia wątek zamknięty Nasza córeczka przyszła do żłobka SAFARI gdy miała 1.5 roku. W tym roku...
~Marzena
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 23 marca 2015

mama filipka - opinia wątek zamknięty Polecam gorąco. Bardzo dobra opieka, dobre wyżywienie przystępne ceny....
~mama filipka
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 21 listopada 2014

Pewne miejsce dla Maluchów wątek zamknięty Zdecydowanie polecam Żłobek P.Agnieszki i zachęcam wszystkich rodziców którzy...
~Magda
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 25 września 2014

ZDECYDOWANIE POLECAM !!! wątek zamknięty Dokładnie rok temu byłam w Państwa sytuacji i szukałam odpowiedniego miejsca...
~mama Bartka
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 1 września 2014

Dobre miejsce dla maluszków wątek zamknięty Mój Synek chodził do tego żłobka blisko 1,5 roku. Początkowo było ciężko,...
~Aleksandra
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 13 sierpnia 2014

Polecam tą placówkę ! wątek zamknięty Moja córeczka zaczęła chodzić do Żłobka Safari gdy skończyła dwa latka....
~Natalia
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 16 lipca 2014

Fajne miejsce dla dzieci wątek zamknięty Zmuszona byłam aby mojego synka oodać do Żłobka i instytucja ta nie kojarzyła...
~Jola
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 3 lutego 2014

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry