Widok

Żłobek na Ujeścisku

Rodzina i dziecko bez ogłoszeń Ujeścisko Temat dostępny też na forum:
Jaki żłobek na Ujeścisku możecie polecić? Będę wdzięczna za każdą opinię.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja nie polecam, ale odradzam żłobek Ujeścisko na Płockiej. Brak kompetentnej kadry, rodzic nie może zgłosić żadnych uwag do pracy personelu. Dzieci nie mają żadnych zorganizowanych zajęć, regularnie trzeba donosić zaświadczenia od lekarza o stanie zdrowia bo personel ogranicza liczbę dzieci i na siłe wmawia rodzicom choroby, bule tylko zatrzymać dziecko w domu. Słaby kontakt z dyrekcją, strasznie wypowiedzeniem umowy.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dziękuję za opinię. Ja się wahałam między Fiku Miku, Małymi Stópkami i A-Kuku. W końcu padło na Fiku Miku, oby było dobrze :-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dzień dobry,
chciałam podpytać, jak wrażenia po Fiku-Miku?
Ewetualnie może ktoś jeszcze dysponuje opinią na temat innego żłobka w okolicy?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jestem całkiem zadowolona z Fiku Miku. Najważniejsze dla mnie są panie - mają serce dla dzieci, starają się. Dzieci nie są zostawione same sobie. Żłobek ma przyzwoity catering, organizuje dzieciom różne imprezy, jest rytmika i angielski. Polecam :-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nie pomogę co do żłobak bo moja córa chodzi do przedszkola bajkoland od września . Obecnie przez epidemię siedzimy sobie w domku i czekamy co dalej ale bardzo tęskni za dziećmi i ciociami
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

My sie dopiero zapisaliśmy do przedszkola bajkoladn , słyszałam o nim bardzo dużo dobrych opinii szczególnie o zajęciach językowych a nam najbardziej na tym zależy :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 4

I kolejna reklama.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko

Odkładanie pieniędzy dla dziecka (23 odpowiedzi)

Rozważam odkładanie co miesiąc jakiejś kwoty dla dwójki moich smyków. Myślałam o 100 - 200 zł....

Jaki wozek wybrac? (71 odpowiedzi)

Dziewczyny jaki wozek wybrac? 2w1, 3w1? Jakiej firmy polecacie? Rodze w wrzesniu :)

Tania, sprawdzoan firma kurierska (12 odpowiedzi)

Dziewczyny muszę wysłać wózek 3 w 1 na drugi koniec Polski, jaką firmę kurierska...

do góry