Widok

Żłobek nr 5 podziomek na Konopnickiej lub Żłobek nr 6 koszalek opalek na Wassowskiego - opnie

Rodzina i dziecko bez ogłoszeń Wrzeszcz Temat dostępny też na forum:
Szukam opinii na temat wymienionych zlobkow, najnowsze sa z przed 4 lat, wiec moglo duzo sie pozmieniac. Czy ktos ma lub mial dziecko w tych zlobkach? Polecacie?
Dziekuje za opinie.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1
Nie polecam nr 5. Zlobek stary i ciasny. Dzieci nie wychodza na dwor, panie ich nie przytulaja, czesto faktycznie jest tylko jedna ewentualnie dwie opiekunki na 24 dzieci, z plusow jedzenie dobre i sa zajecia z logopeda.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2
Mam synka w Koszalku, polecam, synek chętnie chodzi do żłobka, panie stają na głowie , żeby zabawić i przy okazji czegoś nauczyć dzieciaki, prężna rada rodziców, dobry kontakt z paniami I p. kierownik.
Żłobek mieści się w starej willi we Wrzeszczu, trochę ciężko z wózkiem, bo nie ma podjazdu, tylko schody.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 4
Sorry za post pod postem, ale zawsze się zastanawiam, skąd biorą się minusy pod opiniami takimi, jak moja powyżej. Wyraziłam swoją osobista opinie, żeby pomóc babeczce w wyborze, jak macie jakieś negatywne wrażenia-to zamiast minusowac konkretnie opiszcie. Pozdrawiam.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 3

Bo d**ili nie brakuje, stąd minusy.
Nie przejmuj się, wystawiłaś swoją opinię i to jest OK.
Podobno żłobek na Konopnickiej miał/ma rewelacyjną opinię, ale jakoś ostatnio nic nie można znaleźć na ten temat, więc aktualizacja opinii mile widziana.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2

O, patrz mnie też minusują. Widać prawda w oczy kole...
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Pewnie panie z poziomek
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Może ktoś jeszcze dorzuci swoją opinię? Mnie też interesują te żłobki.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko

owsiki (31 odpowiedzi)

hej dziewczyny, masakra jakaś-w piątek wieczorem znalazłam w kale córci robala :/ Okropne...

dobry okulista w Gdańsku-poradzcie (19 odpowiedzi)

szukam okulisty moja Mała 8 m ma zeza ale nie wiem do kogo pójsc - interesuje mnie prywatnie...

Jeszcze raz praca.. :/ telemarketing..? (23 odpowiedzi)

Nie wiem czemu, ale nie mogę się zalogować.. :/ później spr na laptopie.. Wcześniej zakładałam...

do góry