Widok

Złota Róża

Wesele Temat dostępny też na forum:
Witam,

Potrzebuję opinii kogoś kto był lub organizował imprezę, najlepiej wesele, w sali Złota Róża w Gdańsku.

Z góry dzięki za odpowiedzi :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Witam. Byłem tam miesiąc temu. Nie wiem co mieli goście, ale na naszym stoliku (zespół muzyczny) było bardzo dużo jedzenia i bardzo pyszne. Jak na standardy trójmiejskie wręcz nie możliwe. Można porównać z salami na Kaszubach. Nie daliśmy rady zjeść połowy z tego. Do tego szybka sprawna i miła obsługa.
Polecam, Piotr z Bravotonu.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Cześć,
Miałam wesele w Złotej Róży w ostatni weekend:) z całego serca polecam, obsługa super, właścicielka bardzo miła i zaangażowana w swoją pracę, widać że to lubi i się zna na swoim fachu, wszystko szczegółowo wyjaśnia, skłonna do negocjacji. A jedzenie - pyszne, dużo, przynoszone sprawnie i na bieżąco, duży wybór:) goście byli zachwyceni! Chętnie tam wrócę na Andrzejki lub Sylwestra:)!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dzięki wielkie za odpowiedź, a powiedz mi proszę, czy problemem nie były te wspólne przedsionki do pokoi (tam, gdzie jest kuchenka itd) pytam, po potrzeba mi dużo miejsc noclegowych, a boję się, że babcie, czy ciocie nie odpoczną, jeśli ktoś tam będzie siedział i gadał...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Wiesz co my nie mieliśmy dużo gości nocujących (ok. 20 osób), a jeśli chodzi o przedsionki to jedynie para z dzieckiem mówiła, że może było trochę za głośno. Pozostali goście nie mieli uwag.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Wesele bez ogłoszeń

ile wódki, napoi na wesele...??? (68 odpowiedzi)

Hejka.... Forumki, które mają doświadczenie powiedzcie mi ile wódki, napi na 100 osób???

Fotograf I Kamerzysta na wesele. 3.05.2024 (4 odpowiedzi)

Dzień dobry, Jak w temacie. Czy znacie i polecacie jakiś zespół foto wideo na ten termin.

jaki prezent,upominek na rocznice slubu POMOCY! (67 odpowiedzi)

Pomóżcie mi, co możemy kupić moim rodzicom na rocznicę ślubu. Może jakis fajny upominek... nie...

do góry