Widok

Zmiana obsługi - konieczna

Jestem stała klientka chyba od początku istnienia restauracji . Niestety teraz zamawiam juz tylko na wynos z
Dowozem lub sama sie wybieram . A to ze względu na fatalna obsługę!!! Kiedyś były fajne normalne uśmiechnięte kelnerki a teraz ... Do sedna .. zamówiłam Dania na wynos przyjechałam po nie za szybko wiec usiadłam przy stoliku pierwszym przy barze . Uszom nie wierzyłam jak 3 Panie obgadują klientów i Wlascieciela . A ze napiwku nie zostawili a ze wiesniaki a epitetów które były wyrażone na temat właścicieli nie bede lepiej pisała . Przy barze siedział chłopak lub maz jednej z Pań i co chwile z głupim uśmieszkiem patrzyli na mnie czułam sie jak intruz !!!!Jedzenie oczywiście ok - pyszne od tego czasu zamawiam wszystko na wynos z dowozem ale za każdym razem zamowienie jest pomylone i ZAWSZE brakuje sosów juz nawet nie dzwonie i nie zwracam uwagi bo jaki to ma sens :( z jedzenia w mantrze nie zrezygnuje nigdy :)
Moja ocena
obsługa: 1
 
menu: 6
 
jakość potraw: 6
 
klimat i wystrój: 3
 
przystępność cen: 6
 
ocena ogólna: 3
 
4.2

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
Skoro zamawia Pani dosyc czesto i pewnie przez telefon to jak za kazdym razem moze byc pomylone zamowienie??? Czy aby na pewno ? Gdy ja skladam zamowienie a robie to dosyc czesto, bo rowniez jestem stalym klientem to Panie zawsze powtarzają zamowione przeze mnie dania lub przez mojego meza. Odbieramy czesto po pracy, czasem owszem zapomina sie o sosach ale pomylki z zamowieniem jeszcze ie mielismy, jedynie czas oczekiwania byl rozny. Dziewczyny nie uśmiechniete? Nie widzialam ...zawsze milo jestesmy obslugiwani...Jedzenie bardzo nam smakuje i polecam serdecznie innym, a ludziom ktorzy albo sa z konkurencji albo cos im nie pasuje radzę zatrzymywać takie rzeczy dla siebie.
Pozdrawiam i gratuluje włascicielom.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry