Widok

Znawczynie paznokci pomocy!!!

Cześć dziewczyny. Piszę tutaj bo już nie wiem co robić.
Mam problem z paznokciami, głównie przez pracę (dużo kartonów itp). Są bardzo słabe, non stop się rozdwajają, są wręcz jak papier. Stosowałam różne odżywki, ale z każdą mam wrażenie, że jest coraz gorzej. Tak, stosowałam też tą nieszczęsna eveline 8w1, ale jakieś 2 lata temu, więc sądzę, że problem jest właśnie bardziej od pracy z kartonami.

Chciałabym je jakoś wzmocnic i zastanawiam się nad profesjonalnym manicurem. Nigdy nie mialam hybrydy ani żadnych żeli. Słyszałam, że po hybrydach paznokcie bywaja w oplakanym stanie wiec trzeba ją non stop odnawiac. A czy któraś metoda bylaby dobra wlasnie na.moje slabe paznokcie? By troszkę sobie odrosly i sie wzmocnily?
Dodam, że zależy.mi na jak najbardziej.naturalnym efekcie ;) nie chce.miec szponow jak Cruella Demon :p

Czy takie zabiegi cos pomoga czy lepiej szukac dobrej odzywki?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dobra odżywka i można spróbować manicure ale tytanowy a nie hybrydę. Poza tym, może też warto zrobić morfologię, a może to brak jakiś witamin.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Z doświadczenia wiem, ze oczywiscie warto brac witaminy ale jesli chodzi o taki szybki ale mocny zastrzyk na wzmocnienie, to naj;epiejk kupic dobrą odżywkę do paznokci. moja przyjaciolka robi paznokcie i od niej wiem, że warto stosowac te dwie metody równoczesnie. Ja uzywam najczescej odzywki po hybrydach - jakies 6 dni nosze odzywke a potem do hybryd, bo paznokcie mam juz odnowione :) Eveline ma teraz nowe sklady odzywek, mysle ze mozesz wypróbować, ja mam 8w1 plus odżywkę po hybrydach.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zacznij brać skrzyp i smaruj paznokcie olejem rycynowym. Jeśli kondycja włosów również jest słaba to raczej kwestia organizmu i na Twoim miejscu przyjrzałabym się swojej diecie. Jeżeli włosy są ok to rzeczywiście może być kwestia pracy. W takim wypadku proponowałabym zrobić sobie hybrydy na krótkich paznokciach na bazie proteinowej. Ewentualnie żel, jest twardszy. Tylko robić paznokcie najlepiej jak już poprawisz ich kondycję. Na zniszczonej płytce mają prawo się nie trzymać. No i to trzeba co jakieś 3 tygodnie powtarzać.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Moda i uroda

Moda plus size (8 odpowiedzi)

Słyszałam o fajnym sklepie plus size na fejsie...

sucha skóra (66 odpowiedzi)

Odkąd mam problem z tarczycą ( niedoczynnośc) nie mogę sobie poradzic z suchą skórą... do mycia...

Poleccie mi dobre solarium w Gdańsku (18 odpowiedzi)

Witam, Prosze o polecenie mi dobrego solarium w Gdańsku... Z góry dziekuje

do góry