Widok

Żona straciła na mnie ochotę

Panowie żona nie chce już ze mną tego robic. Nie sądze aby miała kochanka. Po prostu jej się nie chce. Wieczorem odwraca sie ode mnie i najchętniej to by po prostu zasnęła. Małżeństwem jesteśmy od 15 lat. Wiadomoże były lepsze i gorsze okresy ale nigdy nie bylo tak jak teraz. Co robić?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Mało ludzi tu zagląda, wrzuć swój wątek na Hydepark, a na pewno poczytasz porady różnego kalibru ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
znajdź se zastępstwo, ewentualnie dom uciech cielesnych w celu ulżenia
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Ale mu rady tutaj wrzuciliście. Znajdź sobie zastępstwo. Może gościo nie chce zastępstwa. Zwykle musi byc jakiś powód braku ochoty. Na przykład tabletki antykoncepcyjne czy też zmęczenie. Nikt Ci tutaj nie pomoże. Musisz pogadać z żoną.
Jesli jest to po prostu rutyna to może wystarcza jakieś zabawki erotyczne czy afrodyzjaki?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Poderwij ją na nowo. Wracając z pracy, powiedz jej: Kochanie ubieraj się, wychodzimy. Nie mów dokąd, niech już na tym etapie czuje nutkę ekscytacji, która jeśli odpowiednio urośnie przeradza się w podniecenie.

Jak z Twoją kondycją? Jak starasz się w łóżku? Czy nie jest tak, że chcesz się tylko rozładować? Kiedy ostatnio ją doprowadziłeś do szczytowania?

Stary, ja myślę, że może dała sobie spokój ze względu na to, że nic z tego nie ma. I może sądzi, że na nic więcej Ciebie nie stać.

Jeśli to coś innego to jestem głupi, ale myślę że musisz rozgrzać w kobiecie pożądanie. Uwikłaj ją w jakąś Waszą grę słów, zmysłów, tajemnicę i przygodę.

Zapytaj ją o co chodzi, porozmawiaj czego oczekuje, seks to dwoje ludzi i musi być zgranie :)

Bój się Boga jakbyś miał szukać sobie nowej!!!
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 1
@Gedeon117
Bardzo madra rada. Warto ja zastosowac :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dziękuję za odpowiedzi. Jeszcze nie stosowaliśmy afrodyzjaków chociaz autentycznie się zastanawiam czy czegoś takiego by nie wprowadzić. Już nie pamiętam kiedy doprowadziłem żonę do szczytowania. Ona po prostu nie wydaje się tym zainteresowana. Próbowałem różnych rzeczy, urozmaiceń. Kupiłem kilka gadżetów łożkowych ale nic. Ona odwraca się i zasypia. Jesli już uprawiamy seks to ona nie chce abym na przykład tam zjechał ustami.
ROzmawiać ze mna również za bardzo nie chce ;.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Wyjedźcie gdzieś razem bez dzieci (jeśli macie). Może za dużo pracy, obowiązków i po prostu wkradło się zmęczenie?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
A po ile lat macie ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Okey - chyba tak zrobie.

Jesteśmy w średnim wieku.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
może ktoś jej umarł ostatnio, albo smuci się z powodu przemijania i starzenia się..
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
szef ? kochanka ? kochanek ? ... jak gdybamy to może jakąś opryszczkę złapała albo coś innego, panie bardziej są zorientowane co tam mogą sobie złapać że powoduje to unikanie seksu ;P
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

@wdr
sam masz opryszczkę!
Czasami kobiety po prostu nie mają ochoty i tyle.. Wy faceci to jakoś ciężko macie ze zrozumieniem pewnych kwestii.
Najlepiej jakby kobieta całe dnie pracowała, potem jeszcze w domu z dziećmi lekcje itp, a wieczorem leżała pachnąca i najlepiej naga, czekając na swojego księcia z bajki! Jednak, że my też możemy być zmęczone czy zrezygnowane to już nikt nikt pomyśli.. I zamiast z żoną porozmawiać, to lepiej wypisywać HELP na forach! Żałosne!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

No..byłoby fajnie...dodałbym do tego obowiązkowe wychodzenie z psem.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

@Lon chyba w Twoich snach ;p
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Kup jej kwiaty, powiedz jakiś komplement, zabierz do restauracji, kup dobre wino. Kobiety lubią takie rzeczy, a w małżeństwie często się o tym zapomina.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Może trzeba jakieś "afrodyzjaki" jej zapodać? Np. czosnek, imbir, małże itp. ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Chyba sex to relaks a nie praca....tak ja to odbieram mam prawie 30 na karku i nie wyobrazam sobie tego robic np raz na tydzień...uwazam ze codziennie wieczorem to taka norma....nie musi byc wiadomo zawsze klasycznie....
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

- zastosowałem czosnek i ksnapkę z mielonką. To raczej srodek antykoncepcyjny...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Na początek radzę szczerą rozmowę. Może podziałałby jakiś środek? Zajrzyj razem z żoną na stronę: https://www.poppers.com/ , mają tam sporo różnego rodzaju środków i może wspólnie wybierzecie coś odpowiedniego? Seks w związku to ważna sprawa i nie wolno tego tak zostawić.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

moze zaczelaes ja zaniedbywac albo dbac o siebie? mzoe doszlo do tego z powodu jakis klotni
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

A może warto pojechać gdzieś na weekend we dwoje. Zawsze to jakieś urozmaicenie. Może żona nie chce się z Tobą kochać, bo Wasz związek dopadła rutyna...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

byłam w podobnej sytuacji, tylko odwrotne role. To mój facet nie chciał się kochać, a jak już mu sie zachciało to trwało to 5 minut i szedł sobie spać, a ja po cichu ryczałam w poduszkę. Może żona ma gorszy czas w życiu i trzeba dać jej czas, ale nie zapominać przy tym o niej, Myślę, że te rady aby wyjechac razem na weekend, zabrac ją do restauracji, do teatru, powiedzieć kilka komplementów, starać się ją na nowo zdobyc to dobry pomysł. Nie pozna cie na nowo i zobaczy, że ma fajnego męża :) jeśli to nie pomoże to postaw sprawę jasno, być może faktycznie kogoś poznała i to jest powodem niechęci.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Często jak się jest zestresowanym tak się dzieje i człowiek zamyka sie w sobie. Na pewno pomaga rozmowa. Nie kłótnia
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

A moze bierze jakas antykoncepcje ktora jest dla niej nie odpowiednia ?? Zmieniala cos ostatnio ? Ja mialam takie niskie libido jak mialam zle dobrane tabletki antykoncepcyjne.. po kilku probach trafilam na belare i wszystko wrocilo do normy.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Inne

Najem długoterminowy samochodu. Czy ktoś korzysta? (11 odpowiedzi)

Temat jak powyżej. Czy któraś z Was korzysta? Teoretycznie plusy i minusy to mniej więcej znam,...

Hazard nie stoi w miejscu (24 odpowiedzi)

Hazard nie stoi w miejscu, a nowe kasyna pojawiają się co roku w dużych ilościach. Jest to...

CDN Hosting (4 odpowiedzi)

Czy ktoś z was korzystał z tego rodzaju hostingu? Jakie są główne korzyści płynące z użycia CDN...

do góry