ZooExpress.pl

Sklepy zoologiczne

Gdańsk, Kartuska 493

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Aga - opinia wątek zamknięty Od dawna korzystam z zooexpress i nigdy nie miałam problemu. Zawsze przed...
~Aga
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 21 lutego 2022

Misiowa - opinia wątek zamknięty Jestem bardzo zadowolona z zakupu dokonanego za pośrednictwem strony...
~Misiowa
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 17 lutego 2022

Marek - opinia wątek zamknięty Polecam w 100% :) wszystko w jak najlepszym porządku i ekspresowa dostawa
~Marek
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 14 lutego 2022

Magdap - opinia wątek zamknięty Kurier trójmiejski w ten sam dzień - zbawienie :-)
~Magdap
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 10 lutego 2022

Ewa - opinia wątek zamknięty rano składam zamówienie a bliżej wieczoru, dzięki przesympatycznemu kurierowi...
~Ewa
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 8 lutego 2022

Oliwka - opinia wątek zamknięty Zawsze na czas, bezproblemowo. Kurier za każdym razem dzwoni z pytaniem czy...
~Oliwka
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 18 stycznia 2022

Maria - opinia wątek zamknięty Rano zamówienie złożone, a już wieczorem piesek jadł swoją ulubioną karmę, a...
~Maria
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 18 stycznia 2022

Nathale - opinia wątek zamknięty Waśnie odebrałam kolejna paczkę z karma dla mojego adopciaka. Zawsze można...
~Nathale
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 13 stycznia 2022

Aleksandra - opinia wątek zamknięty Super kontakt! Pisałam maila w celu dogadania godziny dostarczenia paczki....
~Aleksandra
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 11 stycznia 2022

Izabela - opinia wątek zamknięty Od dłuższego czasu kupuje karmę dla psa.Szybka wysyłka, mili kurierzy.polecqm
~Izabela
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 7 stycznia 2022

Zosia - opinia wątek zamknięty Zamówiłam jedzonko dla psa i już w jeden dzień je dostałam. Obsługa...
~Zosia
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 5 stycznia 2022

Teresa - opinia wątek zamknięty Dzisiaj zamówione, dzisiaj dostarczone. Szybka obsługa. Kontakt z kurierem...
~Teresa
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 29 grudnia 2021

Agata - opinia wątek zamknięty Wszystko na mega plus, super szybka dostawa zooexpresowym kurierem;-) jedynie...
~Agata
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 14 grudnia 2021

Patrycja - opinia wątek zamknięty Super jak zawsze, obsługa na infolinii i kurierska jak zawsze miła uprzejma,...
~Patrycja
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 7 grudnia 2021

P.Cz. - opinia wątek zamknięty Blyskawiczna realizacja i dostarczenie paczki. Polecam
~P.Cz.
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 7 grudnia 2021

Krzych - opinia wątek zamknięty Szeroki wybór produktów i szybka dostawa. Jestem w pełni zadowolony i...
~Krzych
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 6 grudnia 2021

Adrian - opinia wątek zamknięty Odkąd znalazłem zooexpres jestem mega zadowolony, taniej oczywiście niż w...
~Adrian
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 3 grudnia 2021

Magda - opinia wątek zamknięty Bardzo dziękuję ,że można na Was liczyć. Zamówiłam dziś o 14 ,a już o 18...
~Magda
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 19 listopada 2021

Alicja - opinia wątek zamknięty Korzystam z dostaw karmy do domu i jestem zadowolona z szybkiej dostawy. W...
~Alicja
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 10 listopada 2021

Anka - opinia wątek zamknięty Super obsługa. Bardzo szybka dostawa, uprzejmy kurier. Przede wszystkim...
~Anka
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 18 października 2021

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry