ZooExpress.pl

Sklepy zoologiczne

Gdańsk, Kartuska 493

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Zooexpress.pl wątek zamknięty Super profesjonalna firma, najniższe ceny, super kontakt! Polecam każdemu.
~Krystian1
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 19 maja 2014

super ceny i szybka dostwa wątek zamknięty Bezproblemowy kontakt i dostawa. Na wszelkie pytania szybka odpowiedz. Ceny...
~piotr
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 19 maja 2014

profesjonalność, przystępne ceny wątek zamknięty Zasugerowałam sie wieloma dobrymi opiniami o tym sprzedawcy i po pierwszym...
~kasia
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 19 maja 2014

Świetny sklep wątek zamknięty doskonale zaopatrzony sklep z bardzo atrakcyjnymi cenami. Expresowa dostawa...
~Renata
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 15 maja 2014

Bogna - opinia wątek zamknięty Bardzo dobry sklep, bardzo szybka dostawa do Gdyni, w nocy z niedzieli na...
~Bogna
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 5 maja 2014

Pozdrawiam i Polecam wątek zamknięty Polecam zooexpres szybka dostawa produkt świeży
~Krysmon
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 10 kwietnia 2014

Julka - opinia wątek zamknięty atrakcyjne ceny, bogata oferta, ekspresowa dostawa
~Julka
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 9 kwietnia 2014

bardzo rzetelna firma wątek zamknięty Polecam sklep Zooexpress. Zamawiam w tym sklepie karmę dla psa od dawna....
~Agnieszka
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 7 kwietnia 2014

Zooexpres - ekspresowo i profesjonalnie wątek zamknięty Korzystam z usług sklepu już kolejny raz. Zawsze jestem zadowolona!...
~ola
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 28 marca 2014

Super!!! wątek zamknięty Pełny profesjonalizm, przejrzysta strona internetowa, łatwość zamawiania,...
~Marzena T.
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 28 marca 2014

POLECAM wątek zamknięty Usługi na jak najwyższym poziomie. KOrzystam z ofert zooexpress'u od...
~Radek
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 26 marca 2014

zooexpress.pl - Karma dla Psów i Kotów wątek zamknięty Poprzednio kupowałem w TELEKARMIE, ale zdecydowałem się na Zooexpress z uwagi...
~Mirosław Grygorowicz
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 26 marca 2014

Super dbałość o klienta! wątek zamknięty Super dbałość o klienta! Złożyłam zamówienie, pomyliłam formy płatności -...
~zadowolona klientka
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 23 marca 2014

szczerze polecam wątek zamknięty Najbardziej przyjazna klientowi firma na pomorzu, odkad rozszerzono oferte o...
~siacha
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 21 marca 2014

Ola - opinia wątek zamknięty Obsługa pełna profesja służą radą na telefon. Oferta jest super w...
~Ola
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 21 marca 2014

zooexpress.pl wątek zamknięty super obsługa, bardzo duży wybór produktów, wszystko bardzo dobrze opisane i...
~emilia
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 12 marca 2014

rewelacja wątek zamknięty Polecam sklep ze względu na ceny i szybkość obsługi,przemiły kurier...
~pat
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 10 marca 2014

opinia o sklepie zooexpresss w Gdańsku. wątek zamknięty Bardz praktycznie pomyślane.Dostawa rzeczywiście expresowa,towar...
~Jadwiga Stando
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 8 marca 2014

Polecam zooexpress :-) wątek zamknięty Bardzo dobre ceny, błyskawiczna dostawa i polska firma. Czego chcieć więcej?
~Nikita
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 3 marca 2014

Anita - opinia wątek zamknięty dostawca na którym polegać, żadnych opóźnień, kurierzy w razie potrzeby...
~Anita
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 3 marca 2014

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry