Widok

Zrezygnowany kursant - opinia

OSK Kate K. Krupka Temat dostępny też na forum:
Nie polecam uczyć się u Pani Katarzyny!!! Podczas jazd siedzi w telefonie nie skupia się na kursancie w dodatku kontakt z nią telefoniczny jest tragiczny unika kontaktu nie odp później wymyśla i tak w kółko..
Moja ocena
obsługa: 1
 
poziom nauczania: 1
 
wyposażenie: 1
 
czas trwania kursu: 1
 
przystępność cen: 1
 
ocena ogólna: 1
 
1.0

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1

Bywa tak że czasem to my kursanci jesteśmy nie do opanowania. NIe wydaje mi się aby p. Kasia nie skupiała się na uczniu. Ja orłem nie byłam , a nauczyli mnie jeździć .Egzamin zdałam bez problemu. Czasem może i było się ciężko dodzwonić, ale nie jesteś ani ty ani ja jedynymi uczniami. Każdy by chciał aby uwaga skupiała się tylko na nim ale pępkiem swiata nikt nie jest. Ta szkoła jazdy daje bardzo solidne przygotowanie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Inne tematy z forum Nauka

Jakie rozwiązania płatnicze wybrać dla przedsiębiorstw finansowych? Odpowiedzi tutaj. (3 odpowiedzi)

Witam wszystkich! Zależy mi na platformie do wygodnych operacji finansowych. Czy ktoś poleca...

(rodzice ucznia kl. 1) - opinia (3 odpowiedzi)

Dzień dobry. Myślę, że nie ma co wiele opisywać z naszej i syna strony, iż w przypadku naszego...

kadry i płace, księgowość - nauka (3 odpowiedzi)

Powiedzcie mi, jak najlepiej nauczyć się kadr i płac oraz księgowości samemu w domu? Idę co...

do góry