Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Omijajcie tych dziadow wątek zamknięty Omijajcie ten dziadowski sklep i obsluge szerokim lukiem !!! Serwis...
~Mar
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 9 maja 2013

bardzo bezczelny właściciel!!! wątek zamknięty Wczoraj wybrałam się do tego sklepu kupić rower, bo niestety mój wspaniały...
~Iwona
1

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 28 kwietnia 2011

Polecam ten sklep wątek zamknięty Obsługiwał mnie starszy niski pan. Bardzo cierpliwie udzielał odpowiedzi na...
~Arek
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 15 marca 2013

Zakupy rowerów.. wątek zamknięty Sklep a i owszem ma spory asortyment, ale słabą obsługę klienta - paru...
~Leon
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 2 października 2012

A ja polecam wątek zamknięty Ze wględu na opinie na tym forum w pierwszej kolejności wybrałam sie do...
~Olga
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 21 sierpnia 2012

Nie to samo... wątek zamknięty Kiedyś wchodziło się i wychodziło z rowerem. Był wybór i obsługa... Teraz...
~Max
1

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 5 października 2011

Zróżnicowany poziom wątek zamknięty Jeśli chodzi o obsługę, to są tam trzy odpowiednie osoby. Jeden niewysoki,...
~Marek
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 12 lipca 2011

Odmienne zdania. wątek zamknięty Czasami warto poczytać czyjeś zadanie ,ja trafiłem na dobrą obsługę(starszy...
~Siber.
1

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 25 marca 2011

Serwis do bani wątek zamknięty Sklep jak widać - w porządku. personel także, lecz serwis do niczego. Jasno...
~T.Sz.
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 9 czerwca 2011

W sklepie Żuchlińskiego zakupiłem 2 rowery wątek zamknięty Na sam sklep trudno jest powiedzieć złe słowo, sprzedawcy są profesjonalni...
~J
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 15 maja 2011

zniesmaczony wątek zamknięty jak widać proceder Pana właściciela trwa nadal, napiszę tylko tyle, że...
~mateusz
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 12 maja 2011

Profesjonalny sklep, pod każdym względem. wątek zamknięty Sama wielkość hali już zaskakuje, dwa piętra wypełnione po brzegi sprzętem....
~Marek
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 23 kwietnia 2011

Obsługa! wątek zamknięty Jest fatalna, totalny brak zainteresowania potencjalnym klientem, jak sie o...
~klient
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 6 kwietnia 2011

Nic ciekawego ... Żenada nie salon wątek zamknięty Beznadziejny salon, może ilością sprzętu zachwycają, ale reszta do ......
~MikeOnThaBike
1

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 28 maja 2007

zaciekawiony brakiem konkretnych opinii wątek zamknięty Często odwiedzam ten sklep, kupuję głównie odzież i akcesoria. Pracownicy...
~Piotr
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 11 września 2010

duzy sklep, wybor czesci i serwis ok wątek zamknięty Widze, ze sporo negatywnych opini sie pojawia... Z mojej strony: Kupuje...
~PSI
1

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 14 stycznia 2010

Kupić u nich rower - TAK (Duży wybór) Serwisować - NIE !!!!!!!!!!!!!!!!!! wątek zamknięty Kupiłem u Żuchlińskiego rower 2 lata temu od tego czasu mam same problemy :|...
~Keller
1

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 13 kwietnia 2010

Największy i najlepszy wątek zamknięty Szczerze polecam zarówno sklep jak i serwis. Tak profesjonalnej obsługi nie...
~Majek
1

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 21 czerwca 2010

reklamacja?! a co to? wątek zamknięty Coś takiego jak reklamacja u Żuchlińskiego nie istnieje. Po dwu miesiecznej...
~Mirosława Tomaszewska
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 28 lipca 2010

Kompetentna obsługa wątek zamknięty Kupiłem niedawno rower Unibike i przyznam, że doradztwo i obsługa super. Ceny...
~maverick
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 2 lipca 2010

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
89

postów

66

wątków

do góry