Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Tragiczna obsluga wątek zamknięty Punkt 19 na pietrze z ciuchami zgaszono swiatlo mimo , ze bylo jeszcze 4...
~JK
9

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 2 lipca 2008

Naj naj naj! :D wątek zamknięty Szczerze polecam zarówno sklep jak i serwis. Tak profesjonalnej obsługi nie...
~Majek
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 21 czerwca 2010

moloch wątek zamknięty korzystanie z usług tego sklepu to tragedia-ceny z kosmosu, sprzedawcy...
~tom
2

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 7 lutego 2009

Serwis - wszędzie tylko nie u nich!!!! wątek zamknięty Niestety skusiłam sie na zakup u Żuchlińskiego i okropnie żałuję, bo niestety...
~kala
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 21 maja 2010

POLECAM!!!!! wątek zamknięty Jak najbardziej polecam. Jest to mój czwarty rower zakupiony w tym sklepie ....
~Piotrek
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 25 kwietnia 2010

stefan - opinia wątek zamknięty wybór to może i mają, ale obsługa poniżej krytyki
~stefan
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 12 grudnia 2009

Porażka wątek zamknięty Jeżeli rower nie jest u nich kupiony to na centrowanie koła trzeba czekać...
~Anonim
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 5 grudnia 2009

Kompletne dno!!!!!!! wątek zamknięty Do momentu kupna roweru jest ok., potem masz same problemy. Serwis...
~Adam
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 3 lipca 2009

Klient się liczy do momentu kupna roweru. wątek zamknięty Kupiłem w tym sklepie już dwa markowe rowery. Muszę przyznać, że wybór jest...
~Maciej
1

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 15 marca 2008

:) wątek zamknięty Zakup roweru był dla mnie przyjemnością. Pan, który mnie obsługiwał...
~Edyta
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 27 kwietnia 2009

serwis słaby, ..... wątek zamknięty w sumie dziwna sprawa z rowerem zaraz po zakupie na pierwszej jeździe po...
~ewe
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 30 marca 2009

Z pewnością godny polecenia... wątek zamknięty ....zarówno jako sklep, jak również serwis. Doskonały wybór jednośladów na...
~KaczmaR
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 22 marca 2009

Super wątek zamknięty A ja na pisze krótko... Obsługa Super (pozdrowienia dla pana A.), wybór...
~Ryba
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 25 lutego 2009

żene wątek zamknięty kupuje gianty od kilku lat jednak tym razem nie kupilem u zuchlinskiego , za...
~jm
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 22 września 2008

klient serwisu wątek zamknięty Jestem zaskoczony negatywnymi opiniami o serwisie w sklepie Żuchliński. A to...
~mixmax
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 22 czerwca 2008

Mogloby byc taniej....wtedy moze zaopatrywalbym sie TYLKO tam... wątek zamknięty mogloby byc taniej, wtedy napewno kupowalbym tylko tam...za mojego UNIBIKEa...
~JarOO
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 29 maja 2008

NIe potrafia wyregulowa hamulca? wątek zamknięty Jako sklep ok, jak zostawic kase to ok, kupilem nie dawno tam juz drugi rower...
~Merida
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 31 marca 2008

Obsługa to jakaś porażka ,bo biedronki z nimi ...heh wątek zamknięty Serwis do bani ,a dlaczego ?Ponieważ oddałem dziś rower na gwarancji,a on juz...
~mauro
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 29 marca 2008

Nieprzyjemna, arogancka osługa. wątek zamknięty Sprzedawcy rowerów w tym sklepie są aroganccy i robią wielką łaskę,jeden z...
~Niko23
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 11 lutego 2008

Dobry sklep wątek zamknięty Podkresle "sklep" - fanastyczny wybor, dobre ceny, mili sprzedawcy. Ale jako...
~Poke
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 16 stycznia 2008

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
89

postów

66

wątków

do góry