Widok

Związek A układ z była...

Kochani..poradzcie ..jestem w związku z facetem po rozwodzie..ma 14 letniego syna którego wychowuje wspólnie z była żona.. tzn jeden miesiąc jest u niej jeden miesiąc u niego..muszę dodać że była zostawiła to dla innego z którym ma już dziecko..problem w tym że ona po za jedzeniem nie kupuje nic synowi..wszystko kupujemy my..ubieram my..A ona wiecznie tłumaczy że nie ma pieniędzy.. .A jeszcze nastawia syna przeciwko mnie..A mi powiedziała że jak jestem bogatą i głupia to niech kupuje ( nie jestem bogata)..kocham mojego faceta..Ale już nie mam siły żyć w takim układzie.. A zapomnialabym o najważniejszym.. Była jego ma przesadzone alimenty których nigdy nie zapłaciła..I powiedziała że nie zapłaci.. jak tu żyć.. kocham ich obu..Ale mam coraz więcej dość tego układu.. poradzcie i co myślicie o tym
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Do sądu o ograniczenie praw tytułem niepłacenia alimentów. Albo, wyjdź z roli matki i po prostu z nim szczerze porozmawiaj o sytuacji. Z tym że nie możesz atakować jego matki bo to wywoła jedynie jego opór. Postaw się w jego sytuacji.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Tak to bywa z "zajętymi" facetami ... bo on jest nadal "zajęty". W takich związkach dzieci jego, moje i nasze powodują zazwyczaj konflikty. To był Twój wybór.
Mnie nie jest żal dorosłych, ale dzieci, bo one są niczemu niewinne.
Zastanawiałeś się co czuje taki nikomu niepotrzebny czternastolatek?
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0
Hmm może porozmawiaj wpierw z mężczyzną a potem z tym chłopakiem co czujesz i co Oni o tym sądzą. Jeśli pociągnął temat to pewnie będą chcieli Ciebie wspierać jeśli się od tego odetnął to...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Towarzyskie

Moja Żona nie chce sie ze mną kochać (292 odpowiedzi)

I nie pomaga już nic ... Rozmowy były , prośby były a błagać nie chcę. Co z kobietą moją jest nie...

pies (50 odpowiedzi)

"Czym lepiej poznaję ludzi, tym bardziej kocham swojego psa". To słowa Marka Twain'a. Ostatnio...

Portale randkowe-opinia. (95 odpowiedzi)

Jakie jest Wasze zdanie, opinia o tego typu portalach, których ostatnio przybywa, jak grzybów po...

do góry