Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Pomorski Koci Dom Tymczasowy - pytanie. Ja przepraszam ale muszę zapytać.. O co chodzi z tą wizytą przed i po...
~ania
11

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 21 października 2015

Zaginął kot Kilka dni temu w Bojanie zaginela kotka rasy rosyjski niebieski (2 lata,...
~mieszkaniec bojana
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 23 października 2015

Zaginął york wczoraj zaginął york malutki okolice Oksywia Obłuza bardzo prosze o kontakt...
~k.p
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 20 października 2015

Czy wiecie gdzie kupie żółwie lądowe w Gdańsku/Trójmieście? może widzieliście gdzieś na giełdzie ? interesowałyby mnie...
~world5@gazeta.pl
1

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 5 czerwca 2015

Jak przekonać męża do zwierzęcia w domu? A mam taka zagwostke dziewczyny, moze mi poradzicie jak to rozegrać? Jakies...
~Aga
9

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 14 października 2015

Chory kot (tylko koci katar) Przybłąkał mi się kot pod klatkę, ma koci katar, chudy :( zimy na pewno nie...
~Studenciak
4

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 6 października 2015

Młody rudy kotek Witam! Czy komuś zaginął młody rudo-biały kotek bo kręci się taki w...
~Domi
1

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 13 października 2015

Zaginął biały brytyjczyk W poniedziałek wieczorem zaginął kot brytyjski o umaszczeniu color point...
tutor
2

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 8 października 2015

Znaleziono małego kotka Na ulicy Pogodnej znaleziono małego kilkumiesięcznego kotka. Czarnego z białą...
~Radek
3

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 9 października 2015

Pomorski Koci Dom Tymczasowy zaprasza i prosi o pomoc - koty ze Stoczni was potrzebują Pomorski Koci Dom TymczasowyRATUJMY KOTY Z GDYŃSKICH STOCZNI! AKCJA BUDOWANIA...
~Olena
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 11 października 2015

Błąkający się czarny piesek na osiedlu Familijnym Od dwóch dni w okolicach osiedla Familijnego między Goździkową a Cynamonową...
~Baninior
7

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 24 września 2015

Dobry wet w Baninie lub okolicach Czy ktoś korzysta i może polecić dobrego weterynarza z okolicy? Chodzi mi o...
~dd
15

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 22 września 2015

Biedronki!!! Dzisiaj właziły przez okna (strona słoneczna), normalnie inwazja paskudnych...
~[piojmn
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 4 października 2015

Sopot Wyścigi Od kilku dni w Sopocie Wyścigi błąka się pies rasy beagle wygląda na ok.4/5...
proszepani
1

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 29 września 2015

Zaginęła czarna kotka - Tuchomska/okolica szkoły Zaginąła nasza kotka, od wczoraj rana jej nie ma:( Jeśli ktoś widział...
~Mat
1

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 29 września 2015

Zgubiono psa - pomocy Kochani, wczoraj w Gdyni Wzg. Św Maksymiliana (okolice bulwaru, Domu...
~czarna kawa
6

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 26 września 2015

Proszę o pomoc!!! - zaginął pies Proszę o pomoc w odnalezieniu pieska SHIH TZU szczeniak, wabi się LUCKY.Miał...
jolanta543
6

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 31 maja 2015

Dog trekking - gdzie i kiedy? Może ktoś wie, gdzie się odbywają spotkania i w jakie dni.
~Wrzeszczanka
1

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 24 września 2015

Brązowy wyżeł Dzisiaj na Karczemkach znaleziono brązowego, zadbanego wyżła. Został...
~K.
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 19 września 2015

Kotek pytanko/ kto zgubił młodego kota? błąka się biedak głodny pół dnia. rano...
~???
4

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 9 września 2015

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry