Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Metryka Witam, czy po zakupie pieska z tej hodowli, zgodnie z umowa przekazania...
~Natalia
1

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 21 stycznia 2021

Maltańczyk Witam, czy jest ktoś, kto kupił pieska z hodowli w Starej Hucie?
~Mia
1

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 15 maja 2020

Piesek z nadwagą Dzień dobry, Mam pieska ze schroniska (podobny do jamnika) który ma 5 lat,...
~Borysek
6

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 7 października 2020

Przestrzegam kliniki Trójmiasto Przestrzegam przed korzystaniem z usług klinik w Gdańsku. Niedawo zachorował...
~Ania
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 31 grudnia 2020

szkolenie psa Witam , gdzie w Gdyni lub okolicy jest dobra szkoła dla piesków? Co polecacie?
~Slawek
1

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 20 lipca 2020

Hodowla w Lesznie produkuje Grzywacze Chinskie z wadami układowymi! Miałam dwa psy kupione w tej hodowli nasza grzywka była jedną z suczek...
~Poszkodowana
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 27 listopada 2020

Alergia u psa West Highland White Terrier: Moi dzrodzy , mam ogromna prosbe. Szukam juz od 4 lat lekarza weterynarza,...
~Maria
27

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 19 listopada 2017

Cockapoo - ogłoszenie z trójmiasto.pl Witam, Zastanawiam się nad kupnem psiaka z ogłoszenia poniżej:...
~Mateusz
2

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 3 października 2020

Dobry weterynarz - gdzie w Gdańsku/Trójmieście? Witam Poszukuję dobrego weterynarza na terenie Gdańska/Trójmiasta dla...
~Natka
57

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 9 stycznia 2015

pies zagryzł cavaliera W niedzielę o godz. 13:00 w lesie obok osiedli Bernadowskich w okolicy Stajni...
user_138019238675
1

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 7 września 2020

Kąpiel w morzu,a ścieki z warszawki. Czy można teraz pójść z psem na plażę i pozwolić mu się kąpać w morzu?
~Qwerty
2

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 8 września 2020

Hodowla Hawańczyków D.F.FCI w Gdańsku Witajcie. jestem zainteresowana kupnem psinki z tej hodowli. Jest o co się...
~Meg
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 6 października 2020

Zakup pieska 12.09.2020 Właściciel hodowli uczciwie zwrócił mi pieniądze. Piesek miał krwawienie z...
~Daniel Mikosz
2

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 13 września 2020

uwaga na psudo-godowle Czciałam przestrzec przed kupowaniem maltanczyków od ; Maltańczyki -...
~poszkodowana
5

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 27 czerwca 2020

O co właściwie chodzi Słuchajcie ,,co to jest ten ubój rytualny. O co właściwie chodź,,..?
~Mia
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 17 września 2020

Uczciwy zakup pupila Analizując zaistniałą sytuację zakupu chorego pieska doszedłem do wniisku, że...
~Daniel Mikosz
1

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 13 września 2020

Opinie hodowli Witam czy zna ktoś Hodowlę acapulco z Wejherowo i mógłby dać więcej...
~Hanna
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 10 września 2020

Hodowla Shih Tzu Hej, Szukam hodowli piesków rasy Shih Tzu. Czy możecie mi polecić sprawdzone...
~Piotr
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 9 września 2020

Sterylizacja Kotki Hej! Szukam sprawdzonego miejsca do wysterylizowania 9miesięcznej kotki....
~Anna
1

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 27 sierpnia 2020

amstaf , doberman albo twoje życie.WYBIERAJ Jestem pracownikem sluzby zdrowia.I chcialbym tu przestrzec ludzi przed...
~fredzio
446

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 4 maja 2004

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry