Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Psy wyją i szczekają 15-20 godzin dziennie codziennie Powiedzcie proszę czy to normalne żeby psy szczekały i wyły na zmianę przez...
~anonim
2

ostatnia odp. 8 miesięcy temu

dodano: 7 kwietnia 2023

Dziki Od 6 lat jestem mieszkańcem Gdyni. Przez ten czas Gdynia się zmienia,...
~Zbyszek D
3

ostatnia odp. 8 miesięcy temu

dodano: 2 marca 2023

Kaganiec dla psa Cześć, jestem zainteresowana zakupem kagańca dla psa. Chcę jednak by był jak...
nadusia
5

ostatnia odp. 9 miesięcy temu

dodano: 17 listopada 2021

zaginęła kotka / Sopot-Wyścigi Kotka ostatni raz widziana na ul. Architektów w Sopocie. Kotka jest...
~Raf
-

ostatnia odp. 9 miesięcy temu

dodano: 19 lipca 2023

cmentarz dla zwierząt w gdansku? hej, slyszalam cos o cmentarzu dla zwierzat przy ul. przyrodnikow, jednak w...
~pozdrawiam.
17

ostatnia odp. 11 miesięcy temu

dodano: 22 maja 2014

Zaginał szaro-czarny kot z obróżką z numerem telefonu W okolicach ulicy Chrzanowskiego 10 w godzinach wieczornych 19:00 + w środę...
~Agnieszka
-

ostatnia odp. 11 miesięcy temu

dodano: 17 maja 2023

nnt: mój pies umiera - czy lepiej go uśpić? Mój pies bardzo poważnie zachorował. Jest to złośliwy nowotwór, który...
~???
192

ostatnia odp. 11 miesięcy temu

dodano: 1 lipca 2011

Zaginęła kotka: Stare Szkoty/Chełm Stare Szkoty/Chełm, zaginęła kotka w okolicy ulicy Brzegi/Koloni Anielinki....
BlazejS
-

ostatnia odp. 11 miesięcy temu

dodano: 9 maja 2023

CZego uzywacie na kleszcze u psiakow?? Strasznie duzo teraz kleszczy mój psiak mial juz dwa jednego kolo oka a...
~kisia
47

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 30 kwietnia 2007

Witaminy dla kota - gdzie i za ile? szukam witamin dla mojego kota któremu potwornie zaczela wychodzić...
~kociara
13

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 15 lipca 2013

Akcesoria dla psów Czy możecie polecić jakąś fajną stronę z akcesoriami dla zwierzaków? Ja...
kpajda10
2

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 30 czerwca 2022

Karma Royal Canin dla pieska Dzień dobry, czy ktoś chciałby kupić Royal Canin Gastro Intestinal dla psa?...
~Kasia
7

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 22 sierpnia 2016

Kilka pytań o psy - yorki :) Dziewczyny może tu znajdę miłosniczki tej rasy. Przymierzam się do zakupu...
Kasia31
61

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 19 maja 2012

Dobry psi kardiolog - gdzie w Trójmieście lub okolicach? Szukam, nie tylko w Trójmieście, ale może być i w okolicach dobrego psiego...
~Ola
4

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 18 września 2013

Park Chirona i agresywne psy Wczoraj rano ponownie pies bez smyczy zaatakował innego psa (mniejszego) na...
~MWK
1

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 19 stycznia 2023

Kalinowy Hotel dla Psów Jestem domem tymczasowym jednej z Fundacji, więc mam duże doświadczenie z...
~Kasia
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 14 stycznia 2023

schroniska dla psów /moze być promyk/ dajcie tym biednym zwierzakom chociaz troche słomy zeby sie ogrzały i nie...
~Maria
1

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 23 października 2022

Dobry behawiorysta - Trójmiasto Witam poszukuję dobrego behawiorysty . Mam 2-3 letniego psa ze schroniska...
~Natka_1
9

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 19 marca 2014

Pis z hodowli Przetoczyło się tutaj kilka wątków na temat psów z hodowli. Pies z rodowodem...
~świadombądź
2

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 23 sierpnia 2022

Czy jest tu ktoś, kto dbał o starą i niedomagającą świnkę morską? Moja świnka rok temu straciła brata (umarł ze starości, rano wcinał natkę...
~Ola
2

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 13 listopada 2022

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry