Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
pilnie potrzebny Pilnie potrzebny dom tymczasowy dla 2 malych kotkow dziewczynka i chlopiec...
~Kasia
2

ostatnia odp. 3 miesiące temu

dodano: 24 czerwca 2019

Agresywne psy Mam pięć psów. Wszystko zaczęło się kiedy przygarnęłam malutką cockerkę która...
~anonim
6

ostatnia odp. 4 miesiące temu

dodano: 21 stycznia 2019

Weterynarz dla buldoga francuskiego Witam, czy ktoś może polecić weterynarza, który specjalizuje się w leczeniu...
~Sylwia
-

dodano: 4 czerwca 2019

Uciekła papuga Z Zaspy Młyniec uciekła papuga nimfa. Jeżli macie Państwo jakąś informację...
~anonim
2

dodano: 17 maja 2019

Buldog francuski Witam. Czy ktoś jest może z Gdańska i poleci mi jakiegoś dobrego chirurga...
czarnykubek
-

dodano: 23 maja 2019

amstaf , doberman albo twoje życie.WYBIERAJ Jestem pracownikem sluzby zdrowia.I chcialbym tu przestrzec ludzi przed...
~fredzio
445

dodano: 4 maja 2004

Nie humanitarne usypianie psów Musiałem u spać psa bo był chory miał 12 lat ale co to za znieczulenie podają...
~noris1225
1

dodano: 11 maja 2019

uśpieńie psa Dziś smutek i płacz po 12 latach odszedła nasza tina była chora na raka...
~noris1225
1

ostatnia odp. 5 miesięcy temu

dodano: 12 maja 2019

Labrador szuka panny Witam.Czarny Labrador,rodowod,3latek,szuka panny ,cale Trojmiasto i okolice
~sejsmik
-

dodano: 11 maja 2019

Znaleziono kotkę Śródmieście/Gdańsk Znalazłam kotkę w stążke przy ul. Angielska Grobla/ park Św. Barbary/...
liliia.dubkovska
-

dodano: 10 maja 2019

Znaleziono psa 4 maja przybłąkał się pies w Gdyni Dąbrowie/Wiczlino. Tel. 606 74 73 95
~E.Bubington
2

dodano: 4 maja 2019

jeśli ktoś może pomóc zebrać pieniądze na kocią karmę... Dziewczyna prosi o wsparcie. Może ktoś udostępni link do zbiórki na portalach...
~J.
-

dodano: 25 kwietnia 2019

Zaginął czarny kocurek z białymi skarpetkami Gdynia Karwiny: Wieczorem 08.04.2019 r. zaginął mój kocurek malina. wyskoczył...
~Maria
4

dodano: 12 kwietnia 2019

psi fryzjer Witam wybieram się z moim psem do fryzjera na karwinach, dokładnie do zoo...
~anonim
-

ostatnia odp. 6 miesięcy temu

dodano: 25 marca 2019

Zaginęła biała kotka. Nagroda 1000 zł! W piątek 22.03 ok. 9.00 zaginęła biała kotka 10 m-cy, jest mała, zawsze...
~zrozpaczony
-

dodano: 23 marca 2019

Salon dla psów Witam. Chciałabym zapytać czy ktoś zna może salon dla psów w Gdańsku do...
~Ania
2

dodano: 26 grudnia 2017

Ptaszniki Czy znajdę tutaj innego amatora ptaszników i innych strasznych ale...
pjetro1
2

ostatnia odp. 7 miesięcy temu

dodano: 18 grudnia 2018

Psiarze sprzątajcie po swoich psiorach Wszędzie kupy, masakra, ciągle psy bez smyczy- w tym kraju psy mają wieksze...
~anonim
13

dodano: 21 marca 2018

spacery z psami cześć zbieram ekipę na spacery z psami.trojmiejski park kraj obrazowy , plaze...
~dorota
1

dodano: 23 czerwca 2018

Maltańczyk - szukam hodowli Witam, czy ktoś może polecić mi jakąś hodowlę gdzie mogę kupić maltańczyka ?...
~Basia
11

ostatnia odp. 8 miesięcy temu

dodano: 28 lutego 2016

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry