Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Zaginęła szara/niebieska kotka wątek zamknięty Na terenie Banina zaginęła kotką rasy brytyjskiej długowłosej ma...
~Kamil
1

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 5 maja 2015

Lokale psiolubne Witam serdecznie, W weekend chcemy odwiedzic Gdańsk z naszym psem. Może ktoś...
~Ewelka
4

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 13 kwietnia 2015

Znaleziono papugę aleksandretta Dziś na witominie przy ul.poprzecznej znaleziono papuge aleksandretta proszę...
user_137693920918
2

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 15 marca 2015

Rudy kociak z czerwoną obrożą z dzwoneczkiem Bursztynowa /Borowiec Został dziś potrącony (w zasadzie przejechany na moich oczach) przez...
~rudzielec
2

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 24 kwietnia 2015

Strzyżenie york biewer - gdzie najlepiej? Witam, Poszukuję dobrego psiego fryzjera:) z podejściem do zwierząt i...
~Monk2a
4

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 21 lutego 2015

Zaginął sznaucer miniaturka W rejonie parku przy Aleji Jana Pawła II około godz. 15. Miał kaganiec i...
inka5
1

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 14 kwietnia 2015

Znaleziono wilczura w Baninie W sobotę 10 kwietnia 2015 w Baninie w okolicach Algidy dołączył do naszych...
~Ola
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 12 kwietnia 2015

Zaginął mały czarny piesek W niedzielę 15 marca podobno widziany w baninie. W dniu 6 marca około godziny...
~JOANNA
17

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 15 marca 2015

Pomóż Zwierzętom /Nowy Projekt/ Ty też pomóż Witam wszystkich uzytkownikow. Z dniem tj. 06.04.2015 ruszyl projekt...
~Zrobtak
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 6 kwietnia 2015

Strzyżenie Yorki. Fryzjer poszukiwany - pilne. Witam czy ktoś ma sprawdzonego fryzjera psiego który przyjedzie do domu i...
~Magda
2

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 31 marca 2015

ginące koty!!! W sobotę 23.01.15 zaginął mi czarno-biały kocur na ul. Różany Stok.Zniknął w...
~mieszkanka
13

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 26 stycznia 2015

papuga nimfa gdzie sprawdzone miejsce żeby kupić ? jak wyżej - czy ktoś może mi polecić dobre sprawdzone miejsce na zakup papugi...
~AGA
2

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 8 marca 2014

Do właściciela psa Husky! Jak można być takim zwyrodnialcem i zostawić wczoraj na pastwę losu pieska...
~stop znieczulicy!
2

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 20 stycznia 2015

Kara za nie sprzątanie po psie Na "trójmieście" pojawił się ciekawy artykuł, dot. pani, która nie sprzątała...
~ja
50

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 6 marca 2012

Dziewczyna z dobermanem :-) Hejka, Czy jest wśród nas dziewczyna, która ma dobermana? Chętnie...
~psiara
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 21 marca 2015

Uciekł piesek wczoraj po południu zaginoł piesek york samiec masci ciemmej może ktos go...
~eliza
4

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 31 stycznia 2015

Ponownie znalazłam Maltańczyka tego samego Wlasciciela prosze o odebranie psa z ogrodowej 8 tel 515 465 956
~asia
3

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 17 marca 2015

Potrzebuję porad od doświadczonych właścicieli yorków Od trzech dni jestem szczęśliwą posiadaczką 8 tygodniowej dziewczynki. Mała...
~inka
19

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 22 grudnia 2014

Pieski luzem w TPK Nieśmiało chciałbym odświeżyć problem psów biegających bez smyczy po TPK....
~dwa koła
36

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 21 lutego 2015

Otrute psy - Cygańska Góra Witam, Bardzo zaniepokoiła mnie informacja, którą przekazał mi w dniu...
Qgoku
2

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 4 marca 2015

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry