Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Zagubiony jasny labrador, starszy Wrzeszcz Dolny. Zgubił się labrador, widać, że starszy. Brak obroży. Z...
~Lena
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 26 lipca 2021

Wystawa kotów Czy ktoś czy 10-11 odbędzie się wystawa kotów w Gdańsku? Nie jest odwołana a...
~As
1

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 9 lipca 2021

Chory pies Poszukuje weterynarza, który spojrzy holistycznie na stan zdrowia mojej...
~A
2

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 16 czerwca 2021

Hodowla psi raj kartuzy/stowarzyszenie OSPiK Dzien dobry, czy slyszal ktoś z Państwa o takiej hodowli??
~anonim
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 17 czerwca 2021

Lęk separacyjny psa Czy ktoś z Was ma może namiary na dobrego, naprawdę dobrego behawiorystę,...
~Psiara
2

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 30 marca 2021

Jaki niewielki pies do bloku Jakiego niewielkiego psiaka do bloku polecicie? Jakie rasy się sprawdzą?
~Lamalia
2

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 26 maja 2021

Pies w oknie Witam, Przedstawię Państwu moją sytuacje związaną z brakiem balkonu w...
~Patrycja
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 10 czerwca 2021

Hotel dla zwierząt "zadziorek" w Gdyni - co sądzicie ?? Dzień dobry, chciałam się spytać jakie macie Państwo opinie na temat hotelu...
~anonim
2

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 18 czerwca 2019

Zaginął kot ul wysoka W niedziele 9 maja w południe na ul.Wysokiej zaginął biało czarny młody...
~Joanna J
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 10 maja 2021

Brawo Cieszę się że to się skończyło, kupiłam od nich chorego psa, chciała go...
~Marzena
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 30 kwietnia 2021

uwaga na pseudo hodowle psów z sucha huta, koło Kartuz Uwaga na ogłoszenia na trojmiasta.pl i olx.pl, jako Gdańsk, Gdynia, itp....
~Bonifacy
2

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 28 września 2020

1% konie Cześć. Zbliża się czas rozliczeń podatkowych.chce przekazać 1% podatku na...
~Zbychu
1

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 8 kwietnia 2021

Jack russell I właśnie mam zawał. Dzis kupiłem tam z żoną psa . Jechaliśmy po samca ale w...
~Krzysztof
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 25 kwietnia 2021

rasa pieska Witam serdecznie. Jakoś w marcu pragnę kupić psa. To byłby mój pierwszy pies....
~Ola
4

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 31 grudnia 2020

DZIKI na Pogórzu Górnym !!!!! Uwaga na dziki !!!! Spacerują sobie wieczorami całą "rodzinką" po...
~antydzik
32

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 21 marca 2013

Gdzie wyprowadzać się swoje czworonogi Hej, tak jak w tytule, macie jakieś swoje miejsca w które chodzicie ze swoimi...
deckamagda
1

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 11 lutego 2021

Gdansk osowa Zakupiłam w tej hodowli buldoga francuskiego z pasożytami (lamblia,gardioza)...
~anonim
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 9 lutego 2021

Sopot - agresywny rudy pies bez smyczy Po Sopocie, w okolicach Karlikowa, między ul. 3 maja a ul. Polną, chodzi bez...
~Sopocianka
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 29 stycznia 2021

rozsypana trucizna dla szczurów na trawniku przy bloku Uranowa 19 Uwaga, mieszkańcy ulicy Uranowej 19 w Gdyni. Przy naszym bloku jest...
AdamK2021
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 27 stycznia 2021

Hodowla Wojciechowe Wzgórze Czy ktoś kupowal pieska shih tzu z tej hodowli??
~Anna
3

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 24 czerwca 2020

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry