Widok

abonament czy leasing - co będzie lepsze?

Witam. Potrzebuję auta, jestem przedsiębiorcą i chcę je wziąć na firmę. Wolałbym uniknąć kredytu, szukam innych opcji. Rozglądam się za leasingiem, ale trafiłem też na sporo ofert aut na abonament. Różnica jest chyba niewielka, ale jakaś jest. :) Ma ktoś z Was doświadczenia w tym temacie? Jakieś dobre firmy z Trójmiasta to oferują?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Abonament dużo się nie różni. Chodzi tylko o to, że po zakończeniu umowy nie wykupujesz auta, tylko je zwracasz. Poza tym, w miesięcznej kwocie wynajmu masz ubezpieczenie i pakiet serwisowy - czyli wszystkie serwisy, przeglądy i wymiany opon robią za Ciebie. Tylko przekazujesz samochód i potem odbierasz gotowy. Pytanie, co Ci bardziej pasuje, ale jak masz firmę, to ten abonament też wrzucisz sobie w koszty. A firmy w Trójmieście? Zobacz sobie Master1, oni są w porządku. Znajomy jeździ autem od nich i nie narzeka.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

no właśnie - to zależy czy chcesz później wykupić to auto ( i ewentualnie sprzedać ) czy zwrócić
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Motoryzacja

[Gdzie?] Uzywane auto w miare uczciwie? (25 odpowiedzi)

Szukam uczciwego salonu w Trójmieście, gdzie mozna kupic uzywane auto i zostawic w rozliczeniu...

kredyt na samochod-w salonie? (7 odpowiedzi)

Czy biorąc kredyt na samochód w salonie będzie taka sama rata jak przy pójściu bezpośrednio do...

Wypożyczalnia samochodów (118 odpowiedzi)

Szukam dobrej i taniej wypożyczalni! Samochód będzie mi potrzebny na okres świąt.

do góry