Widok

badanie HRT

Rodzina i dziecko Rodzina i dziecko bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
Czasem są tu bardzo dobrze poinformowane osoby. A szukam pewnej pomocy. Muszę zrobic sobie badanie HRT (w związku z jaskrą). Dostałam telefon do przychodni w Sopocie, gdzie robią takie badania, ale w ogóle nie mozna sie tam dodzwonić - próbowałam przez 3 dni, kilka razy dziennie i wciąż tylko zajęte albo nikt nie odbiera. Może któraś z Was wie, gdzie jeszcze w Trójmieście można zrobić takie badanie? Państwowo czy prywatnie nie ma znaczenia.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Już dziękuję. Za 35 próbą udało mi się w końcu dodzwonić do przychodni w Sopocie (hip hip hurra!)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
35 razy, nieźle :)

Ale najwazniejsze, że się udało :)

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
35 razy w sumie przez 4 dni. Ale jestem uparta ;)))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja miałam to badanie :) tak na przyszłość to Akademia Medyczna w Gd
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dzięki, dziób. A możesz napisać, jak to badanie wyglądało i czy długo trwa?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
trwa niecałe 10 miniut,jest bezbolesne-podobne do komputerowego badania wzroku :))) no i wynik jest odrazu :)))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
W Akademii już nie robią tych badań - w związku ze strajkami.

Czy ktoś ma poradnię gdzie je robią w miarę w sensownym terminie, nawet prywatnie?

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja miałam to badanie w Laguna Medical ul. Kartuska 4/6. Masz podejrzenie jaskry? Ja mam stwierdzoną niestety.

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a ile kosztuje takie badanie ?? tez musze sie przebadac moja mama i babcia maja
image

Uploaded with ImageShack.us
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja miałam na NFZ, więc nie wiem ile prywatnie.

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
mój mężczyzna miał już jedno badanie, ma stwierdzone zwężenie nerwu... i oczywiście ciśnienie nie takie... teraz miał mieć kontrolę... ale Akademia zastrajkowała i musimy szukać innego miejsca gdzie badanie zrobią.

Czy masz może numer telefonu do tej poradni?

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Agata może w Wejherowie? Byłam tam ostatnio u nefrologa - zapisywałam się ponad 4 miesiące temu, ale mimo strajku nie było żadnych problemów z wizytą.

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
mała uwaga - HRT daje wiarygodne wyniki tylko w przypadku wad poniżej 6 dioptrii. Powyżej jest to już niedokładne.

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Lemko, a jak bedziesz rodziła? Tzn. czy jaskra stanowi przeciwskazanie do porodu naturalnego? Pzdr :-)

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Agata, nie mam niestety numeru tel. Może w Panoramie Firm poszukaj.

Nola ja będę miała cesarkę, bo oprócz jaskry mam wiele innych wad, m.in. ścieńczałą siatkówkę.

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
lemka dziękuję za ten namiar, będziemy dzwonić i się dowiadywać, bo na stronie w internecie nie ma nic o HRT, mam nadzieję, że robią tam i że niekoniecznie prywatnie...
Dziękuję

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam gdzie można wykonać badanie HRT nawet prywatnie na terenia śląska??
Pozdrawiam!!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
powinni robić w akademii medycznej ale jest zepsuty sprzęt nie można się zarejestrować telefonicznie jest zajęty numer 3492369
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0