Widok

bardzo dobra poradnia ginekologiczno-położnicza!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Jestem pozytywnie zaskoczona po wizycie w przychodni. Obsługa na wysokim poziomie. Zarówno w rejestracji jak i w gabinecie spotkałam się z profesjonalną obsługą. Trafiłam na bezpłatną cytologię do Pani Joli. Oby więcej takich położnych. Zajęła się mną fachowo i uprzejmie. Nie mam żadnych zastrzeżeń. Tacy pracownicy są wizytówką przychodni. Poza tym nie spotkałam się z żadnymi nieuprzejmościami i problemami. Wysoki poziom profesjonalizmu i miła obsługa. Szczerze to doceniam i polecam każdemu mieszkańcowi Trójmiasta!!!!!!
Moja ocena
obsługa: 5
 
oferta: 4
 
jakość usług: 5
 
wyposażenie: 4
 
czas oczekiwania: 5
 
ocena ogólna: 5
 
4.7

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Czyli cytologię zrobiła pani położna, a nie lekarz ginekolog.. Proszę wybaczyć, ale to nie jest profesjonalizm, tylko powód do pociągnięcia do odpowiedzialności karnej, a pani jeszcze zachwala.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3
do pani "babeczka" - mam pytanie: uważa pani,że jeśli cytologię zrobi lekarz ginekolog,to jest to jednoznaczne z profesjonalizmem??? sądzę,że się pani bardzo myli i niesłusznie opiniuje= głupotę pani napisała;
Pani Jola jest bardzo profesjonalną położną, miłą, uprzejmą, delikatną...
byłam na takim badaniu w zeszłym tygodniu i bardzo się stresowałam, a podejście p.Joli pokonało mój strach i sprawiło,że wyszłam zadowolona z wizyty, pozdrawiam i zachęcam do korzystania z bezpłatnej cytologii w przychodni na Gdyńskiej :)
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry