Widok

biegunka u niemowlaka?

Rodzina i dziecko Temat dostępny też na forum:
Cześć mam pytanie jak wygląda biegunka u niemowlaka?
Trochę ponad miesiąc temu urodziłam drugie dziecko, dokładnie 9 maja.
Ostatnio zauważyłam że kupka mojego synka oprócz typowej "musztardówy" z grudkami zawiera też hmm nie wiem.... płyn, wodę, nie wiem jak to nazwać. Sorry za dosłowność. Przestraszyłam się, że to może być biegunka mimo że z d*pki nie leci sama woda, stąd to pytanie. Przepraszam ale nie wiem jak inaczej to ująć.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dodam że moje dziecko jest na modyfikowanym.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

W pewnym momencie stolce mogą być bardziej wodniste i może być ich bardzo dużo, a nawet odparzać pupę...Pytanie, czy dziecku przelewa się w brzuszku, czy przybiera na wadze....bo jeśli przybiera a nie traci na wadze...to nie jest biegunka. Najlepiej sfotografować kupę i pokazać pediatrze. Ważne aby nie było też krwi, ropy...może być śluz w kolorze kupy.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dzięki za odpowiedź. Młody przybiera dobrze i nie traci na wadze. A słychać przelewanie się w brzuszku? Nie słyszałam o tym :P ach te kupy starsza była piersiowa i problemu nie było heh
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

czy niemowlakowi można podać nifuroksazyd?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko bez ogłoszeń

Leśny Żłobek (6 odpowiedzi)

Witam Czy ktoś ma/miał dziecko w Leśnym Żłobku na Morenie. Czy jesteście zadowoleni, ile kosztuje...

Laserowa korekta wady wzroku (57 odpowiedzi)

czy któraś z was bądz waszych bliskich miała tez zabieg? bardzo proszę o waszą opinie i ew,...

psycholog dziecięcy kogo polecacie (20 odpowiedzi)

Witam. Mój synek jest bardzo nieśmiały, trudno mu nawiązać kontakt z dziećmi i bardzo przeżywa...

do góry