Widok

bliźniak od dewelopera na złotej

Witam. Interesuje mnie połowa bliźniaka za 595 tys. Na ul. Złotej. Czy mógłby ktoś merytorycznie napisać jak okolica i sąsiedzi?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Okolica fajna , tylko pamiętaj ze droga jest prywatna . Warto by było sprawdzić czy kiedy gmina ma w planie ja przejąć , by np utwardzić . To są fajne ulice jodłowa poziomki złota , same domy , cisza i spokój .
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

ciekawe jaki bliżniak na Złotej bo na razie są 4 czterorodzinne oraz domy wolnostojące.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Złota owszem jest prywatna ale Poziomki jest drogą gminną i w połowie już utwardzoną.
W gwoli ścisłości, nie jest to inwestycja deweloperska, tylko prywatna. Także można spodziewać się użycia materiałów lepszej jakości niż w typowej deweloperce. No i sporą zaletą jest też własne ujęcie wody ze studni głębinowej ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Jakby co to dostępna została już tylko jedna część tego bliźniaka.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Inne tematy z forum Banino

Szkoła podstawowa Banino (80 odpowiedzi)

Co sądzicie o poziomie nauczania, obyczajach oraz nauczycielach w szkole w Baninie? Szukałem...

Odzież bhp (34 odpowiedzi)

Czy ktoś coś wie, że hurtownia odzieży i akcesoriów bhp przy lotniczej w Baninie już otwarta?...

Zegarek z GPS dla dziecka (58 odpowiedzi)

Witam, ma ktoś doświadczenia z zegarkami GPS dla dzieci, rynek oferuje kilka modeli, ale żadnych...

do góry