Widok

ból głowy po umyciu w zimnej wodzie...

Rodzina i dziecko Temat dostępny też na forum:
Witam serdecznie

Pewnie nie jedna z nas teraz cierpi z powodu braku ciepłej wody...Ja się spospieszyłam z rana i umyłam głowę w zimnej wodzie... Od tego czasu pobolewa mnie głowa, jesstem senna i ogólnie czuje się osłabiona... Generalnie nie jest źle ale już mi to zaczyna przeszkadzać... Te upały ostatnio też mnie dobijają i może to też ma jakiś wpływ...Sama już nie wiem a może rozwija się jakaś infekcja. Wiecie może co mi może pomóc? Żadnych konkretnych objawów nie mam ani gorączki ani zawrotów tylko takie ogólne osłabienie...
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 4
po prostu szok termiczny ! jeśli zwykła tabletka przeciwbólowa nie pomoże .. za 1-2 dni zgłoś się do lekarza, to nie są żarty sąsiadka w ten sposób na wabiła się migreny...
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 3
zwykła tabletka przeciwbólowa pomaga ale nastęnego dnia znów to samo... to nie jest mocny ból da się wytrzymać tylko takie uczucie że głowa daje znać o sobie :) do tego ta pogoda coś chyba z ciśnieniem już sama nie wiem może przesadzam... ale zaczyna być to uciążliwe już 4 dzień to samo...wiczorem jest lepiej ale w dzień czuję się jakby ktoś ze mnie powietrze spuścił. Już sama nie wiem czy to od tej wody czy pogoda tak daje w kość...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja mam podobnie - jak umyję glowę i jest chlodno albo wietrznie to też mam wrażenie przewiania i cala głowa mnie boli:(((
i wogóle mnie często boli.
A teraz też nie mam cieplej wody ale grzeję sobie do miski i myję w ciepłej.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja też grzeję ale jeden raz mi się nie chciało był ukrop i myślałam że wszystko będzie ok a teraz mam... sama na włsne życzenie zrobiłam sobie krzywdę ...no ale może jakoś minie ...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
bólu głowy nie wolno bagatelizować no jeśli pojawia się wymioty to do lekarza ja nie myje włosów zimna woda ale wiem co znaczy ból glowy
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
mysle ze to moga byc zatoki
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Spróbuj wziąć sobie Ibuprom Zatoki - działa przeciwbólowo i wpływa kojąco na zatoki. Mnie przewiało po basenie i ból głowy był bardzo doczukliwy, a Ibuprom mi pomógł.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
witam.ja tak samo zrobiłem umyłem głowe w zimnej wodzie jakis miesiac temu od tej pory boli mnie głowa z tyłu po lewej stronie jak sie obudze a pózniej ból przesuwa sie na czubek i czoło głowy .byłem u lekarza rodzinnego mówił ze to neuralagia nerwów głowy bo doszło do podraznienia dał mi neurovit i przeciwbólowe i kazał wygrzewac ale to nic nie pomaga pomocy czy ktos miał taki przypadek i co pomogła
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
miałam kiedyś podobnie, polecam na noc posmarować się porządnie amolem, szczególnie w okolicach skroni i porządnie sie wygrzać- a na poranne mycie twarzy zagrzać sobie cieplej wody. Ja odczulam ulgę już po pierwszej nocy
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Hmm... szok termiczny, proszę - https://arkadiacare.pl/szok-termiczny/
To jest naprawdę gigantyczny problem, który może mieć poważne konsekwencje.
Tak więc radzę zwracać uwagę na przejścia z niskich temperatur do wysokich i na odwrót.
To może się źle skończyć.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja kupuje http://www.prestige-vt.pl/dobre-sposoby-na-bol-glowy/ ból momentalnie odpuszcza.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Kup http://www.prestige-vt.pl/dobre-sposoby-na-bol-glowy/ skuteczne rozwiązanie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko bez ogłoszeń

dobry prawnik- prawo rodzinne. Kogo polecacie? (17 odpowiedzi)

sprawa jest dosyć skomplikowana, szukam dobrego prawnika który zajmuje się ustalaniem ojcostwa....

Położna środowiskowa Gdynia - którą wybrać? (13 odpowiedzi)

hej dziewczyny! Czy możecie mi polecieć jakąś sprawdzoną, zaufaną, i rzetelną położną...

Co w pracy po urlopie macierzyńskim? (17 odpowiedzi)

Witam, może któraś z Was mi powie co wg przepisów może pracodawca. 2 lipca kończy mi się urlop...

do góry