Widok

ból w pięcie po upadku..

Rodzina i dziecko Temat dostępny też na forum:
Wczoraj przejechałam się po schodach.. lewą nogą (od kolana w dół w siniakach) a na prawej pięcie skończyłam upadek.. Z wysokości ok 1,5 metra.. Pięta niby nie jest mocno spuchnięta.. lekko.. Ale ból mocny.. na palcach się opieram chodząc.. Od wczorajszego wieczora kwaśna woda.. poprawy brak.. Wydaje mi się, że jest tylko mocno ubita.. Bez złamania (wtedy na palce bym nawet chyba nie stanęła) i bez pęknięcia raczej.. Miał ktoś podobny przypadek..? Był ktoś z tym na pogotowiu..? Długo kogoś bolało..? Co pomagało..?
Tysiąc pytań do.. :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
RTG i wizyta u ortopedy-polecam :)
image


popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Właśnie myślę o tym.. nie lubię lekarzy.. ;D ale tak jak pisałam.. wydaje mi się, że brak pęknięcia i złamania.. ale dla własnego spokoju.. tylko czy przyjma mnie na pogotowiu, np na Żwirki i Wigury w Gdyni dzisiaj..? Dzień po zdarzeniu..
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Mój tato miał podobny incydent i objawy i okazało się że pięta była pęknięta. Myślę że należałoy zrobić prześwietlenie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ups.. oby było brak pęknięcia..
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
koniecznie rtg - to moze byc złamanie - koleżanka moja w styczniu 3 dni chodziła, ze złamaniem nogi bo myślała , ze to stluczenie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
altacet spobie kup namocz bandaż owiń pietę i oszczędzaj nogę. jak nie przejdzie to do lekarza
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Beata.. właśnie go używam.. :) i nic nie pomaga..
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
nie musze ci dodawac chyba , że lekarz jej nie pochwalił ...ona normalnie chodziła z tym złamaniem nawet mocno ją nie bolało..
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
rybalon.. wiem.. pewnie ochrzan dostanę.. :) że mogłam przyjechać wczoraj.. ale dziś pojadę.. :) jak tylko mój z pracy wróci.. :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a była na pogotowiu..?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
czy normalna wizyta u lekarza..?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do szpitala pojechała zrobili rtg i zagipsowali na 6 tyg :-(
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ech.. naprawdę mam nadzieję, że nie będzie tak u mnie.. i wierzę w to.. :) nie wytrzymałabym tyle nic nie robiąc praktycznie.. I tak w pracy mam wolne już od tygodnia, chora wcześniej byłam.. wczoraj byłam, dziś znowu nie.. hy hy.. trafiłoby mnie tyle bez pracy.. dzisiaj już miałam iść, ale w ost chwili rozmyśliłam się..
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
może nie będzie tak źle. ja to mialam kilka razy coś z nogą, głównie kostką bo to źle stanęłam to coś innego. nawet mi puchła ale przechodzilo i nie bylam u lekarza, tylko,że przechodzilo następnego dnia. Ale bolalo tak,ze chodzić nie mogłam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
noo złamania nie życzę ale idz zrób rtg :-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Beata.. skręconą miałam.,. znam ból.. :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ryba.. zrobię jeszcze dzisiaj i napiszę co wyszło.. :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Byłam.. jest lekko nadpęknięta kość.. i bardzo mocno ubite.. gdybym upadła cm bardziej na bok, byloby prawdopodobnie porządne złamanie.. Bez gipsu się obeszło.. :) Gdybym czuła taki sam ból do 10 dni to mam wrócić.. Nie pocieszył mnie lekarz.. ponoć boleć może do 8 tyg nawet, jak nie dłużej.. Ale dzielna jestem i dam radę.. ;) Dzięki dziewczyny za odp.. :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ooj no widzisz niewiele brakowało ... zatem kuruj nogę :-) pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Postaram się.. :) bo ciężko mi usiedzieć na miejscu.. ;) ale kilka dni na pewno będę się oszczędzać.. :) jeszcze raz thnx.. :)*
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Wydaje mi się, że jednak rentgen warto zrobić, żeby mieć pewność, że jest całe i najlepiej jest robić w sprawdzonym i pewnym miejscu, gdzie robią zdjęcia cyfrowo z małymi dawkami promieniowania i wtedy jest bezpiecznie. Ja w Krakowie mam sowje takie miejsce na Piwnej 22, wystarczy zadzwonić mną tel 698115115, żeby się upewnić czy jest otwarte i tak to się idzie i robi zdjęcie po prostu. Bez żadnych problemów zupełnie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Matko ja dziś mam taką sytuację, jestem ciekawa jak rzeczywiście długo wracałas do zdrowia?Ja upadłam na rowerze, dziś sobie pukałam w szarym mydle i altacet. Nogę związałam.Po tylu latach już pewnie nie pamiętasz
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko bez ogłoszeń

Wakacje z dziećmi (111 odpowiedzi)

nie mamy pomysłu na tegoroczne wakacje z dziećmi 5,5 lat i 3 lata byliśmy w zakopanym i...

Poszukiwania pracy. (65 odpowiedzi)

zapraszam do rejestracji na http://bezrobotnetrojmiasto.pl/ nie wiem jak Wy ale ja od...

Kasza manna do butelki (27 odpowiedzi)

hej Dziewczyny jakie proporcje dajecie tak żeby dziecko piło kaszę manne z butli. Cukier...

do góry