Widok

bóle pleców, nóg - podejrzenie ciąży

Rodzina i dziecko Temat dostępny też na forum:
Witam dziewczyny. Staram się o dziecko od dwóch lat. Dodam, że jedno dziecko już mam. Spóźnia mi się okres około tygodnia natomiast mam nieregularny okres wiec ciężko stwierdzić, ale wzięłam średnią z poprzednich miesięcy. Bardzo źle się czuje, boli mnie dół pleców, nogi, jestem zmęczona, lekkie kłucia na dole brzucha. Trwa to już około 10 dni. Nie chcę jeszcze robić testu, bo może jest jeszcze za wcześnie i może wyjść negatywny. Czy ktoś z was miał takie objawy na początku ciąży??
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 4

Ja bym obstawiała, że jesteś przed okresem i lada moment go dostaniesz.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nie łatwiej zrobić test niż zgadywać czy to ciąża czy nie???
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1

Miska jest wszechwiedzaca znaczy nią hahahaha
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 4

Ja wszechwiedząca? No sorki, nie wiem czy autorka jest w ciąży czy nie, wróżkją nie jestem, jasnowidzem niestety też nie.

Nie, to autorka szuka wszechwiedzących ludzi, którzy powiedzą jej czy jest w ciąży czy nie, bo ona biedna nie ma pojęcia jak to stwierdzić tylko ludzi na forum o to pyta.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jak masz już jedno dziecko to chyba wiesz jak Twój organizm na początku reaguje... Zrób test, a jak za kilka dni wciąż nie będzie okresu to zrób jeszcze jeden. Co to za filozofia :P Objawy początku ciąży u sporej części kobiet są takie same jak okresu.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

Może też nie być żadnych objawów, albo w każdej ciąży może być zupełnie inaczej.
Byłam w ciąży 3 razy i zawsze było trochę inaczej. Przy pierwszej było mi nie dobrze na samo powąchanie czegoś słodkiego, jakiegoś ciastka czy wafelka. W drugiej i trzeciej nie pamiętam żebym czuła sie jakoś inaczej niż zwykle. Ale np. bólu pleców czy nóg nie miałam nigdy, ani na początku, ani w trakcie, ani nawet pod koniec ciązy.

Autorko zrób test lub idź na badanie z krwi, rozwiejesz wątpliwości.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko bez ogłoszeń

Czy jechać z półrocznym dzieckiem na wakcje za granice? (27 odpowiedzi)

dziewczyny pomóżcie, mam dylemat. We wrześniu z narzeczonym mamy ślub, nasza córeczka będzie...

Jaki wozek wybrac? (71 odpowiedzi)

Dziewczyny jaki wozek wybrac? 2w1, 3w1? Jakiej firmy polecacie? Rodze w wrzesniu :)

Dobra kawa i ciasto - jakie miejsca polecacie? (28 odpowiedzi)

Przy okazji niedzielnych spacerów szukamy fajnych miejsc, gdzie można wypić dobrą kawę i zjeść...

do góry