Atelier bra Madalena

Bielizna

Gdańsk, Przytulna 25/4

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Wizytę u Magdy polecam każdej kobiecie! wątek zamknięty Atelier Bra Madalena to REWELACJA! Nie dość, że Magda zna się na piersiach i...
~Marta
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 6 września 2017

Bra Madalena - czyli małe niebo :-) wątek zamknięty Na wstępie powiem, że Pani Magda sama w sobie jest tak serdeczną osobą, że...
~Iza
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 15 lipca 2017

Idealnie wątek zamknięty Profesjonalnie i miło czułam się zaopiekowania i wysłuchana.Dziewczyny jeśli...
~Emila
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 14 lipca 2017

Polecam każdej Kobiecie! wątek zamknięty Magda jest świetną brafiterką. Doskonale pomaga dobrać bieliznę i szybko...
~Gosia
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 14 lipca 2017

Polecam Magdę! wątek zamknięty Magda to profesjonalistka, świetnie doradza, jest bardzo cierpliwa, a wybór...
~Dagmara
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 12 lipca 2017

Warto skorzystać! wątek zamknięty Serdecznie polecam sesję braffitingową z Pania Magdaleną osobom, które nigdy...
~Agnieszka
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 27 czerwca 2017

POLECAM wątek zamknięty profesjonalne porady, super atmosfera, przemila obsluga :) trzeba nastawic...
~andromeda
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 21 czerwca 2017

Brafiting u pani Magdaleny - polecam wątek zamknięty Ostatnio szukałam w sklepach bielizny, która byłaby inna niż ta w...
~Sylwia
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 22 maja 2017

Polecamy wątek zamknięty Spotkanie z Panią Magdą to sama przyjemność. Byłyśmy na nim po raz pierwszy i...
~Trzy siostry
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 14 kwietnia 2017

Polecam z czystym sumieniem! :)))) wątek zamknięty Pani Magda to super kobieta.Zna się na brafittingu, jest bardzo sympatyczna i...
~Daria
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 6 kwietnia 2017

Gorąco polecam wątek zamknięty Gorąco polecam wszystkim kobietkom:) Pani Magdalena jest bardzo ciepłą,...
~Agnieszka
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 6 kwietnia 2017

Sama przyjemność wątek zamknięty Spotkanie z Magdą jest zawsze ogromną przyjemnością.
~Asia
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 20 stycznia 2017

czysta przyjemność... wątek zamknięty atmosfera miejsca, otwartość i ciepło Pani Magdy, spowodowały, że czułam się...
~Milka
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 23 grudnia 2016

Polecam sfrustrowanym właścicielkom za dużego i za małego biustu;) wątek zamknięty Profesjonalnie, przystępnie, bardzo sprawnie i sympatycznie. Z okazji...
~Monia
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 23 listopada 2016

Polecam! wątek zamknięty Pani Magdalena jest niesamowicie miła i profesjonalna. Był taki wybór różnych...
~Grażyna
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 23 listopada 2016

Jestem zadowolona. wątek zamknięty To nie było moje pierwsze spotkanie z profesjonalnym brafittingiem. Wygląda...
~Wiola
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 27 października 2016

Gorąco polecam wątek zamknięty Bardzo miła i profesjonalna obsługa. Pani Magdalena pomogła mi nie tylko w...
~Kate
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 17 października 2016

Fantastyczne miejsce fantastyczna osoba!!! wątek zamknięty Kiedyś myślałam że potrafię sama dobrać sobie stanik i wiecie co???Myliłam...
~Paulina
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 6 października 2016

Bra Madalena wątek zamknięty Gorąco polecam skorzystanie z usług Pani Magdy. Profesjonalnie dobierze...
~ania
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 1 października 2016

polecam wątek zamknięty Miła, sympatyczna obsługa. Towar dobrej jakości. Polecam
~Grażyna
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 30 września 2016

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry